2010

Nikolai Järveoja

 

Nikolai Järveoja on olnud Põlvaga seotud üle 30 aasta. Nikolai oli tippsportlasena üks maailma parimaid

orienteerujaid. Oma suuri kogemusi on ta aastaid edasi andnud noortele. Tema käe all on treeninud üle mitmesaja sportlase, kes on toonud kodulinna väärikaid tiitleid orienteerumises. Tema eestvedamisel toimus 2003. aastal Põlvas Juunioride MM, mis viidi suurepäraselt läbi ja tõi kahtlemata meie linnale au ja kuulsust.

Nikolai Järveoja on panustanud kõvasti aega ja energiat nii Põlva Spordikooli kui OK Kobras tegemistesse. Ta on mees, kes viib alustatu alati lõpule.

Hindamatu on töö, mida Nikolai on teinud noortega. Ta on viinud noori suurepäraste tulemusteni spordis ja on õpetanud väärtusi, mida peaks kõik omama – täpsust, sõnapidamist, järjekindlat tööd jne. Nikolaist peetakse lugu, teda hinnatakse kõrgelt ja ta on autoriteet noorte seas.

Alates 1992a (va 2 ametiaega) on olnud Nikolai Järveoja volikogu liige. Selleks, et nii pikalt olla volikogus ja olla tagasivalitud eeldab inimeste usaldust. Põlva inimesed usuvad tema sihikindlusesse ning tahtesse alati midagi paremaks muuta.

Nikolai on eeskujuks meile kõigile, nii oma töökuse, tahtejõu kui sihikindlusega. Ta on olnud abielus 33 aastat ja kasvatanud üles kaks last. Nikolai Järveoja väärtustab perekonda ja panustab ühiskonna paremaks muutmisesse – olgu see läbi spordi või osalemisega kohalikus elus.

Viimati muudetud: 27.01.2016 10:45, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee