Finants- ja majanduskomisjon

Koosolekute ajad:

 

06.05.2016 kell 10.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse salongis   koosoleku protokoll

13.05.2016 kell 10.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse salongis   koosoleku protokoll

27.05.2016 kell 10.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse salongis   koosoleku protokoll

 

Ühinemisläbirääkimiste finants- ja majanduskomisjoni 27.05.2016 koosolekul kinnitati ühinemislepingu projekt finants- ja majanduskomisjoni töövaldkonnas ning esitati menetlemiseks ühinemisläbirääkimiste juhtkomisjonile.  

 

Komisjoni koosseis:

 

komisjoni esimees Leander Konks

komisjoni aseesimees Martti Rõigas

 

Põlva vald          

volikogu majanduskomisjoni esimees Leander Konks, 505 0776, leander@lutsutalu.ee

finantsosakonna juhataja Märt Eskor, 516 5864, mart.eskor@polva.ee

abivallavanem Martti Rõigas, 5304 1508, martti.roigas@polva.ee

Ahja vald            

pearaamatupidaja Eha Kamenik, 799 3977, eha@ahja.ee

arengukomisjoni esimees, volikogu liige  Kaider Lutsar, 504 6385, kaidergrupp@gmail.com

Kanepi vald        

volikogu liige Tiit Rammul, 529 5821, tiitram74@gmail.com

volikogu esimees Arno Kakk, 503 1210, arno.kakk@gmail.com

volikogu liige Vahur Tohver, 5335 9313, vahur.tohver@mail.ee

valla finantsjuht Kersti Kaaver, 513 2267, finants@kanepi.ee

Kõlleste vald      

volikogu liige,  volikogu majandus-ja eelarvekomisjoni esimees Toomas Pentsa, 5199 0304, toomas.pentsa@mail.ee

finantsnõunik Helvi Nutt, 792 3423, helvi@kolleste.ee

Laheda vald       

vallavanem Sirje Tobreluts,505 0993, sirje@laheda.ee

pearaamatupidaja Malle Kivi, 799 9343, malle@laheda.ee

vallasekretär Kaisa Kangro, 799 9340, kaisa@laheda.ee

Mikitamäe vald               

Tiina Kallaste, 5629 3448, finants@mikitamae.ee

Raul Raidla, 5354 1918, raidla@mikita.edu.ee

Mooste vald      

finantsnõunik Hilje Kangron, 797 9305, hilje@mooste.ee

volikogu esimees Aare Veetsmann, 516 9344, metsanurga1@gmail.com

arendusnõunik   Aivar Roop, 797 9371, 524 1039, aivarr@mooste.ee

Orava vald         

volikogu majanduskomisjoni esimees Toomas Land, 517 5852, toomasland@gmail.com

pearaamatupidaja Sirja Loosaar , 5615 2700, sirja@orava.ee

vallavanem Riina Sabalisk, 5343 3957, riina@orava.ee

Valgjärve vald   

pearaamatupidaja Ellen Varul, 799 8474, ellen@valgjarve.ee

arendusnõunik Merlika Niidumaa, 799 8439, merlika@valgjarve.ee

volikogu esimees Hegri Narusk, 512 9072, hegri.narusk@mail.ee

Vastse-Kuuste vald         

volikogu aseesimees, revisjonikomisjoni aseesimees Tarvo Asur, 513 6002, asurtarvo@hot.ee  

finantsnõunik Kersti Rammo, 5698 1661, kersti@vkuuste.ee

vallavanem Lennart Liba, 516 5863, lennart@vkuuste.ee

Veriora vald       

Finantsspetsialist Kaja Pargas, 5854 2204, kaja@veriora.ee

Majandusspetsialist Jüri Leikin, 529 1285, jyri@veriora.ee

Viimati muudetud: 07.06.2016 15:47, Eliko Saks
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee