Hariduskomisjon

Koosolekute ajad:

 

06.05.2016 kell 12.00 Põlva Avatud Noortekeskuses   koosoleku protokoll

13.05.2016 kell 12.00 Põlva Avatud Noortekeskuses   koosoleku protokoll

20.05.2016 kell 12.00 Põlva Avatud Noortekeskuses   koosoleku protokoll

27.05.2016 kell 12.00 Põlva Avatud Noortekeskuses   koosoleku protokoll 

 

Ühinemisläbirääkimiste hariduskomisjoni 27.05.2016 koosolekul kinnitati ühinemislepingu projekt hariduse ja noorsootöö valdkonnas ning esitati menetlemiseks ühinemisläbirääkimiste juhtkomisjonile.  

 

Komisjoni koosseis:

 

komisjoni esimees Koit Nook

komisjoni aseesimees Aigi Tiks

 

Põlva vald          

volikogu liige, Põlva Kooli direktor Koit Nook, 513 4363, koit.nook@mail.ee

haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Aigi Tiks, 528 1613, aigi.tiks@polva.ee

Ahja vald            

Fr Tuglase nim Ahja Kooli direktor Katrin Jõgeva, 521 8540, katrin.jogeva@ahjakool.ee

Fr Tuglase nim Ahja Kooli õpetaja, volikogu liige  Tiia Tenno, 5565 4387, tiia.tenno@mail.ee

Kanepi vald        

volikogu liige Vahur Tohver, 5335 9313, vahur.tohver@mail.ee

volikogu liige Urmas Hallap, 506 6567, urmashallap@hot.ee

Kõlleste vald      

volikogu liige, volikogu haridus-ja kultuurikomisjoni esimees Taimo Klaos, 509 0547, taimo662@hot.ee

arendusnõuniku asendaja Ülo Plakso, 792 3448, arendus@kolleste.ee

Laheda vald       

Tilsi Põhikooli direktor Ene Veberson, 5354 0269, ene@tilsikool.edu.ee

Tilsi Lasteaia juhataja Anne Pugast, 799 9358, tilsilasteaed@hot.ee

Tilsi Põhikooli õppealajuhataja Liina Vagula, 5569 8315, liina.vagula@gmail.com

Mikitamäe vald               

Karin Sonts, 5365 1135, direktor@mikita.edu.ee

Tiina Paasik, 520 1938, tiinapaasik@hotmail.com

Mooste vald      

Mooste Põhikooli direktor Sirje Puniste, 792 5467, sirje@mooste.edu.ee

volikogu hariduse komisjoni esimees Ants Järv, 5837 2382, anzjarv@gmail.com

Orava vald         

volikogu aseesimees Kaire Hääl, 529 9749, kaire.haal@mail.ee

õpetaja Kaire Hakk, 517 5886, kaire.hakk@gmail.com

õpetaja Ene Säinast, 526 8734, ene@orava.ee

Valgjärve vald   

volikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees Inge Tamm, 5344 5769, inge.tamm@gmail.com

Saverna Põhikooli direktor, volikogu hariduskomisjoni liige Ruth Elias, 5461 1751, direktor@saverna.edu.ee

volikogu hariduskomisjoni esimees Anu Luiga, 5669 3686, anulg1@gmail.com

Vastse-Kuuste vald         

volikogu esimees Inge Kalle, 5664 8079, inge@vkuuste.ee

haridus-, kultuuri- ja noorsookomisjoni esimees Katrin Peil, 521 4614, kaari@vkuuste.ee 

Veriora vald       

volikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni liige Reet Aasma, 5343 4614, reet.aasma@mail.ee

volikogu haridus- ja kultuurikomisjoni liige Karin Sulg, 515 8031, karins10@hot.ee

 

Viimati muudetud: 07.06.2016 16:08, Eliko Saks
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee