Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon

Koosolekute ajad:

 

06.05.2016 kell 12.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse salongis    koosoleku protokoll

20.05.2016 kell 12.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse salongis    koosoleku protokoll

27.05.2016 kell 12.00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse salongis    koosoleku protokoll

 

Ühinemisläbirääkimiste sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni 27.05.2016 koosolekul kinnitati ühinemislepingu projekt sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnas ning esitati menetlemiseks ühinemisläbirääkimiste juhtkomisjonile.

 

Komisjoni koosseis:

 

komisjoni esimees Anne Nook

komisjoni aseesimees Helen Metsma

 

Põlva vald          

vallavolikogu sotsiaalkomisjoni esimees  Anne Nook, 517 7822, nook@hot.ee

sotsiaalosakonna juhataja Helen Metsma, 5301 3830, helen.metsma@polva.ee

Ahja vald            

sotsiaalnõunik Juta Otsa, 5346 6928; 799 3973, juta@ahja.ee

volikogu liige Toivo Narusbek , 513 4323, toivo.narusbek@mail.ee

Kanepi vald        

volikogu liige Vaike Meesak, 5647 4903, vaike@vaikemeesak.ee

volikogu liige Imbi Rego, 513 9980, imbi.rego@hoolekandeteenused.ee

sotsiaalnõunik Tiia Urm, 5854 7751, tiia@kanepi.ee

Kõlleste vald      

volikogu liige, volikogu majandus-ja eelarvekomisjoni liige Indrek Härma, 5648 3256, indrekharma@gmail.com

sotsiaalnõunik Küllike Kaldoja, 503 4413, sotsiaal@kolleste.ee

vallasekretär Eva Raup, 792 3441, eva@kolleste.ee

Laheda vald       

Laheda Sotsiaalkeskuse juhataja, vallavalitsuse liige Marika Dorbek, 5690 4042, marikadorbek@hot.ee

sotsiaaltöötaja Kristina Tobreluts, 527 0096, kristina@laheda.ee

majandus- ja arendusnõunik Alar Alapert, 799 9340, alar@laheda.ee

Mikitamäe vald               

Kaja Rõžikov, 5660 0390, sotsiaal@mikitamae.ee

Sulo Nurmeots, 525 4211, hooldekodu@mikitamae.ee

Mooste vald      

sotsiaalnõunik Eduard Oksar, 521 8542, eduard@mooste.ee

volikogu sotsiaal-komisjoni esimees Karin Klaus, 518 4633, karin.klaus.001@mail.ee

Orava vald         

perearst Nadežda Hovanskaja, 5332 5492, perearst@orava.ee

sotsiaaltöötaja Ilme Baškirova, 5194 6420, ilme@orava.ee

ettevõtja, volikogu sotsiaalkomisjoni esimehe asetäitja Margus Pungits, 528 6757, okokutus@gmail.com

Valgjärve vald   

sotsiaalnõunik Riina Marran, 799 8477, riina@valgjarve.ee

Saverna Hooldekodu juhataja Svetlana Uibo, 799 8478, hooldekodu@valgjarve.ee

perearst Maritta Loog, 506 1134, maritta.loog@gmail.com

Vastse-Kuuste vald         

sotsiaalkomisjoni esimees, revisjoni-komisjoni liige Mall Kõpp, 501 3954, mall@vkuuste.ee 

sotsiaalnõunik Terje Lihtsa, 523 8778, terje@vkuuste.ee

Veriora vald       

volikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni liige Kaire Leikin, 529 8666, kaire@veriora.ee

Leevi Hooldekodu juhataja Aina Olle, 5348 0892, hooldekodu@veriora.ee

 

 

Viimati muudetud: 09.06.2016 11:59, Eliko Saks
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee