Uudised

Põlva noored esindavad Eestit indiaca maailma karikavõistlustel Luxembourgis

07.08.2014

6.augustil algasid Luxembourgis Ettelbrückis 4. noorte ja juunioride maailmakarikavõistlused indiacas. Eestit esindavad Põlva ja Tähtevere valla ning Alatskivi spordiklubi Juku noorte baasil neli võistkonda: noorte meeskond, noorte segavõistkond, juunioride meeskond ja juunioride segavõistkond.

Põlva võistkond võistleb juunioride arvestuses nii meeste kui segavõistkondade arvestuses ja Alatskivi noorte vanuseklassis. Maailmakarikavõistlustel osaleb 31 võistkonda.  Eelmised noorte tiitlivõistlused peeti 2011.aastal Poolas.

 

Eesti noored sportlased on treeninud alates märtsist ühistes laagrites, et võistlusteks parim valmisolek saavutada. Suvi läbi on indiacalased trenni teinud ja kontrollmängudes valmisolekut testinud ning ettevalmistus on kulgenud hästi ja lootusrikkalt.

Suured tänud loomulikult meie sponsoritele, kelleta see ettevõtmine toimunud poleks: Kroonipuu OÜ, AS Woodwell, Põlva vald, Kultuurkapital, Tähtvere vald, Alatskivi vald, AS Värska Vesi, Tere AS, Mercur Trust OÜ.

 

Võistluste kulgu saab jooksvalt jälgida rahvuvahelise indiaca assotsiatsiooni, IIA kodulehelt http://www.indiaca-iia.com/.

 

Pildil Põlva juunioride segavõistkond 

 

Janika Usin

Põlva indiaca juunioride treener

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee