Uudised

Vallavanema tänukirja pälvis Silvi Ottas

19.09.2014

Põlva vallavanem tunnustas tänukirjaga pikaajalise kohusetundliku ja tulemusliku töö ning panuse eest noorte muusikute  harimisel, muusikakultuuri viljelemisel ja edasiarendamisel  Põlva Muusikakooli klaveriõpetajat Silvi Ottast  tema 60. sünnipäeval.

Silvi Ottas töötab Põlva Muusikakoolis 1979. aastast klaveriõpetaja ja kontsertmeistrina.  Tänavu täitub Silvil Põlva Muusikakoolis 35 tööaastat. Ta on väga suurte kogemustega õpetaja, kelle arvukad õpilased on koolist kaasa saanud huvi ja armastuse muusika vastu ning erialas tugeva taseme. Silvi peab oluliseks, et õpilastes tekiks huvi käia kontsertidel, laulda koorides, mängida ansamblites, käia tantsimas. Silmapaistvaid õpilasi on ta julgustanud ja juhendanud konkurssidest osavõtmisel.

Omades head ansamblitunnetust, on ta kontsertmeistriks viiuldajatele ja tšellistidele. Viimastel aastatel on ta olnud Põlva Muusikakooli poiste kontsertmeistriks iga-aastasel üleriigilisel poiste keelpillifestivalil.

 

Silvi Ottasele on omistatud Põlva linna Aasta Tegija tiitel 2010. aastal.

 

 

 

 

Annely Eesmaa

teabespetsialist

Põlva Vallavalitsus

799 9494

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee