Uudised

25. oktoobril toimub Põlvamaa Perekonverents

17.10.2014

25. oktoobril on kõik, kes väärtustavad peret, oodatud Põlva kultuuri ja huvikeskusesse perekonverentsile „Armastame. Hoolime. Hoiame“.

„Meie väärtused ja hoiakud, mis kujundavad ühiskonda saavad suuresti alguse perekonnast. Nii selle olemasolust kui ka puudumisest. Meie ideaaliks on terve, hooliv ja tugev pere, kuid paraku sunnib muutuv keskkond meidki muutuste keerisesse. Tihti on puudus ajast, vahel on puudus teadmistest, kuid kõige olulisem on seejuures meie tahe", rõhutas maavanem Ulla Preeden.

 

Perele ja selle väärtustamisele on pühendatud ka Perekonverents, kus toimuvad Hannes Hermaküla modereerimisel põnevad ettekanded ja töötoad. Vanema ja lapse suhetest räägib psühholoog Toivo Niiberg, raha asjadest võlanõustaja Kaidi Silver-Schöbe, tervise teemadel koolitaja Riina Raudne, põlvkodade järjepidevusest emeriitprofessor Ülo Vooglaid ning paarisuhetest räägib Hannes Hermaküla.

 

Tervituslauludega esinevad lasteaed Lepatriinu mudilased ning konverentsipäeva lõpus pakuvad meelelahutust Põlva kantritantsijate Kreeka tantsud ja Itaalia lauludega esineb Jüri Homenja.

 

Konverents on kõigile osalejatele tasuta.

 

Registreeru konverentsile kuni 20. oktoobrini perekonverents@polva.maavalitsus.ee või telefonidel 5855 2277; 799 8903.

 

Lisainfo:

Maret Reinumägi

avalike suhete nõunik

Põlva Maavalitsus

799 8903

maret.reinumagi@polva.maavalitsus.ee

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee