Uudised

Põlva jalgpalliklubi Lootos sai 20

28.10.2014

27.oktoobril tähistas Põlva jalgpalliklubi Lootos oma 20. tegevusaasta täitumist. Lootospark staadionil toimunud sünnipäevateemalisel kogupereüritusel osales üle paarisaja osaleja, kellel oli võimalus näidata oma oskusi erinevates jalgpalliga seotud võistlustes ja mängudes.

Toimusid showmängud, kus omavahel olid vastamisi emad ja tütred ning isad ja pojad. Kui esimeses mängus võtsid noortekoondislaste toel võidu tüdrukud, siis teises jäi peale isade tarkus ja kogemus. Õhtu lõpetasid ilutulestik ja kõikide osalejate vahel loositi Tallinki poolt välja pandud laevareis Stockholmi. Õnnelikuks võitjaks osutus Urmo Haidak.

 

Lootos on Põlvamaa suurim spordiklubi, mille juures treenib üle 200 jalgpallihuvilise. Eesti meistrivõistlustel osaletakse alates 1995 aastast. Lõppenud hooajal mängis meistrivõistlustel kaks täiskasvanute ja viis noortevõistkonda. Võideti esikohad naiste II liiga ja tüdrukute B klassi meistrivõistlustel. Klubi korraldab regulaarselt rahvusvahelisi noorteturniire Lootos CUP ja Lootosspring.

Klubist on sirgunud üle 30 noortekoondislase. Tuntumad kasvandikud on Signy Aarna (Pallokissat), Kaarel Kiidron (Tammeka), Mait Toom (FC Flora), Alar Alve (FC Santos) ja Erik Listmann (Nõmme Kalju).

 

Klubi 20. sünnipäevale pühendatud pidulik aktus toimub 1.novembril algusega kell 19 Põlva kultuuri- ja huvikeskuses ning oodatud on kõik praegused ja endised Lootose mängijad, klubiliikmed ja toetajad!

 

JK Lootos

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee