Uudised

Lootose naiskond jõudis Eesti karikavõistlustel poolfinaali

10.04.2015

Kolmapäeval, 8.aprillil, mängis FC Lootos naiskond Eesti 2015 aasta karikavõistluste veerandfinaalkohtumise, kus võitis Nõmme Kalju FC naiskonda ja kindlustas pääsu poolfinaali.

Lootospark staadionil võõrustati Expert liigas mängivat Nõmme Kalju FC naiskonda. Kogu mängu jooksul initsiatiivi omanud kodunaiskond võitis kohtumise tulemusega 1:0. Kohtumise seitsmendal minutil oli Lootose eest resultatiivne Raili Pärt.

Lootose naiskond (pildil) mängis koosseisus: 1-Hanna Lattik (vv), 12-Mari Abel, 25-Criselle Tennosaar, 3-Dagmar Hekki, 20-Kristin Kukli, 5-Keidi Käis, 28-Juta Saan, 24-Ave-Lii Laas, 10-Liisi Anete Mark, 13-Renate-Ly Mehevets, 19-Raili Pärt varus: 2-Kirta Talgre, 36-Merili Tamm, 4-Margret Help, 25-Laura Musting, Treener: Kaido Kukli

Naiskonna poolfinaali vastane selgub 29.aprillil. Karikafinaal toimub A. Le Coq Arenal 30. mail.