Uudised

Toimusid Põlva valla VII suvemängud

06.07.2015

Laupäeval, 4. juulil toimusid tuulises ja päikselises Aarna külas VII Põlva valla suvemängud, kus osales 10 võistkonda, sealhulgas külalisvõistkond Moostest. Suur tänu kõigile suvemängudel osalejatele, oli tore sportlik suvepäev!

Toimus 10 erinevat võistlusala, neist rodeo, petank ja planking esimest korda. Suvemängude krossijooksul osales 131 võistlejat, mis olevat osalejate arvult suurem kui mõni maakonna jooksuvõistlus. Olulisem kui tulemus oli osavõtt, kõik osalejad said vahva kogemuse ja võimaluse katsetada uusi sportlikke tegevusi.

 

Järgmisel aastal on suvemängude võõrustajaks Himmaste küla ning traditsiooniliselt toimuvad suvemängud juulikuu teisel laupäeval.

 

Suur tänu Aarna-Kiuma küla korraldustiimile, eesotsas Anti ja Erki Rüütliga. Aitäh kõigile kohtunikele ja eriliselt suured tänud  eestvedajatele Piretile, Tiiule, Andresele, Ahtile, Kalmerile, Markole, Roometile ja Matile, et suutsite suvepuhkuste ajal võistkonna komplekteerida.

 

Eve Sokk

Kultuurispetsialist

799 9489

 

Tulemused

 

Fotod suvemängudelt

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee