Uudised

Põlva suusatajad käisid Norra treeninglaagris

18.08.2015

6.-14. augustini toimus Norra Suusaliidu poolt korraldatud rahvusvaheline juunioride spordilaager. Sellesse laagrisse olid kutsutud ka Põlva spordikooli/ SK Serviti kolm neidu: Anette Kasemets, Johanna Treier ja Marimal Tilk. Nendele lisandusid Eestist veel kaks tüdrukut ja treener.

Kohale oli tulnud pea 160 sportlast, kokku 15 riigist. Treeningud toimusid kaks korda päevas, vahelduseks mõni puhkeõhtu. Saime näha, kuidas treenivad maailma tippsuusatajad juunioride seas.

Igal õhtul toimusid huvitavad loengud toitumisest, suusatehnikast, treeningplaanist, antidopingust, tulevasest noorteolümpiast Lillehammeris - kõigest saime kuulda oma valdkonna parimatelt. Astrid Uhrenholdt Jacobsen rääkis meile endast ja motivatsiooni leidmisest sportlasteel.
Laagrist saime palju uusi tuttavaid nii kanadalaste, valgevenelaste, austerlaste ja paljude teiste rahvuste seast. Lisaks veel hulgaliselt kogemusi, ahhetama panevaid loodusvaateid, uusi teadmisi ning muidugi ka keelepraktikat. Kõigile kutsututele oli laager tasuta.

Marimal Tilk

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee