Uudised

Lõõtsapealinn Põlva tervitab rahvusvahelisel muusikapäeval inimesi bussis, kohvikus ja kaupluses

30.09.2015

Neljapäeval, 1. oktoobril on rahvusvaheline muusikapäev, mil üle terve Eestimaa toimub enam kui 200 tasuta lühikontserti ja põnevad lisaprogrammid. Põlva lõõtspillimehed ei oota, et rahvas tuleks nende juurde, vaid lähevad ise sinna, kus inimesed oma toimetusi tegemas on.

Nii võib neljapäeval kohtuda elava muusikaga Põlvas Töötukassa ruumides, MTÜ Ilumetsa Rongipeatuse Sõbrad liinibussis Tartusse sõites, kodukohvikus Tillu lõunatades või peale tööd EDU Keskuse toidupoes sisseoste tehes.

Põlva Ühisgümnaasiumi algklassidele annavad muusikapäeva raames kõiki pille tutvustava kontserdi Põlva Muusikakooli õpilased.

 

Eesti Muusikanõukogu korraldatud üle-Eestilise kontserdiprogrammi eesmärgiks on pakkuda vahetuid muusikaelamusi ja propageerida muusikakultuuri. Muusikapäeva näol on tegu heatahte projektiga, kuhu kõik kontserdipaigad ning muusikud panustavad vabatahtlikkuse alusel. Seega toimuvad ka  kõik kontserdid külastajatele tasuta.

 

Kõlab hästi!

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee