Uudised

Tänati õpetajaid ja anti üle Põlva valla hariduspreemiad

06.10.2015

Eile andsid Põlva vallavanem Georg Pelisaar ja abivallavanem Janika Usin Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses toimunud õpetajate tänuüritusel üle tänavused Põlva valla hariduspreemiad.

Esmaspäeval, 5. oktoobril tähistati Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses õpetajate päeva ja anti üle tänavused Põlva valla hariduspreemiad.

Põlva valla hariduspreemiad pälvisid Põlva Muusikakooli klaveriõpetaja ja kontsertmeister Raina Urb, Põlva Spordikooli murdmaasuusatamise treener Anneli Tilk,  Mammaste Lasteaed ja Kooli klassiõpetaja Kristi Mäeots, lasteaia Mesimumm õpetaja Lea Hallap, Põlva Ühisgümnaasiumi klassiõpetaja Katrin Veskioja ja Põlva Põhikooli muusikaõpetaja Mare Urban.

Põlva valla aasta õpetaja 2015 preemia pälvis Põlva Ühisgümnaasiumi füüsikaõpetaja Jaak Kepp, kes oskab märgata ja motiveerida erineva võimekuse ja huvidega õpilasi. Ta on lugupeetud nii õpilaste kui kolleegide seas. Lisaks ainetundidele juhendab ta kooli robootikaringi, toetades niiviisi õpilaste tehnikahuvi arengut.

 

Õpetajate päeva tähistamisele olid kutsutud kõik Põlva valla koolide, huvikoolide ja lasteaedade õpetajad. Muusikalise tervituse tõid Jüri Aarma ja keelpillikvartett.

 

Pildil vasakult Põlva Spordikooli murdmaasuusatamise treener Anneli Tilk,  Põlva Ühisgümnaasiumi klassiõpetaja Katrin Veskioja ja  lasteaia Mesimumm õpetaja Lea Hallap. Foto Põlva Vallavalitsus

 

Annely Eesmaa

teabespetsialist

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee