Uudised

Meie Stuudio püsib Eesti tantsukoolide tipus

23.11.2015

Põlva Meie Stuudio tantsukool alustas oma kümnendat hooaega ülivõimsalt. 21. novembril toimus Tartu Ülikooli Spordihallis esimene karikaetapp „Winter Cup 2015“. Meie Stuudio osales viies kategoorias ja kõigis saavutati esimene koht.

„Sellist edukat võistluspäeva poleks uskunud. Tegime kõvasti tööd ja nägime vaeva, et jõuda poodiumi kohtadele," sõnas tantsuõpetaja Andre Laine. Eriline tänu kuulub lavatagusele meeskonnale, õmblejatele, dekoratsioonivalmistajatele ja teistele abilistele, kes nõu ja jõuga tantsijatele ja treeneritele abiks olid.

Järgmised Estonian Dance Organizationi võistlused toimuvad 5. märtsil Pärnus ja 7.-8. mail Tallinnas. Pärast seda selguvad maailmameistrivõistlustele pääsejad, mis toimuvad Itaalias.

 

Show dance kategoorias:

Children small group tantsuga „Shaun The Sheep“

Adults small group tantsuga „Vampires Rule The World“

Street dance show kategoorias:

Children formation tantsuga „The Roof“

Children small group tantsuga „Chinese Street“

Adults small group tantsuga „What a Man Feels when a Woman is Giving Birth“

 

Meie Stuudio tantsukool on IDO (International Dance Organization) liige 2013. aastast. Eestis korraldab IDO võistlusi Estonian Dance Organization (EDO). Aasta jooksul toimub kolm võistlust, mille lõpptulemuste pingerea põhjal saadetakse kollektiive nii EMile kui ka MMile.

 

Täpsem info www.estdance.org

 

 

 

Pildil täiskasvanute showtantsugrupp, kes võitis tantsuga Vampires Rule The World. Foto: Meie Stuudio

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee