Uudised

Põlva Kooli direktoriks valiti Koit Nook

10.02.2016

Põlva valla uue põhikooli – Põlva Kooli - direktoriks valiti nelja kandidaadi seast Koit Nook, kes praegu töötab Põlva Ühisgümnaasiumi direktorina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koit Nook

 

Vallavanem Georg Pelisaar sõnas portaalile lõunaeestlane.ee antud intervjuus, et valiku puhul sai määravaks kandidaadi kogemus kahe kooli juhtimisel pikema aja vältel ning ka suure kooli juhtimise kogemus. „Koit Noogi kasuks räägib seegi, et ta on olnud tegev Põlva valla koolivõrgu korraldamise töögrupis ning tunneb valdkonna tugevaid ja nõrku külgi.“

 

Põlva Koolis algab õppetöö 2016/2017 õppeaastast ning see toimub kolmes õppehoones: praeguse Põlva Põhikooli, Mammaste Lasteaia ja Kooli kooliosa ning praeguse Põlva Ühisgümnaasiumi hoones.

 

Uuel direktoril seisab esimese tööna ees kooli juhtkonna moodustamine ning uue kooli õppe- ja kasvatustegvuse järk-järguline kavandamine ja rakendamine. „Suurim väljakutse peitub selles, et teatud aja jooksul tuleb jätkata oma vanal töökohal ja samal ajal  rajada uut kooli,“ sõnas Koit Nook intervjuus veebiväljaandele Lõunaeestlane.                                                                                                                                                                      

 

Põlva Kooli direktori konkursile laekus neli avaldust, neist kaks Põlvast ja kaks väljastpoolt.

Õppealajuhatajate konkursi tähtaeg oli 7. veebruar.

 

Annely Eesmaa

Põlva Vallavalitsus

teabespetsialist

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee