Uudised

Johanna Laanoja ja Lorely Kõrvel tulid oma vanuseklassi Eesti meistriteks suusaorienteerumises

15.03.2016

Veebruaris lume puudusel ära jäänud Eesti MV suusaorienteerumises  lühi- ja tavarajal toimusid möödunud nädalavahetusel Kadajal. Põlva noortele orienteerujatele olid võistlused edukad: kaks kuldset ja kuus teist värvi medalit.

Eesti meistriteks tulid lühirajal N14 klassis Johanna Laanoja ja N16 klassis Lorely Kõrvel.
M14 klassis saavutas Dainis Männiste III koha  ja M18 klassis Villu Serv samuti  III koha,
Tavarajal saadi N16 klassis kaks medalit: hõbeda võitis  Laura-Liis Kütt  ja pronksi Kairiin Märtson.  M14 klassis võitis teist päeva järjest pronksmedali  Dainis Männiste , N14 klassis võitis pronksi Johanna Laanoja.

Orienteerujate treenerid on Kalle Ojasoo ja Nikolai Järveoja.

Johanna Laanoja                                                                                                  Lorely Kõrvel