Uudised

Põlva käsipallipoisid tulid A-vanuseklassi Eesti meistriteks

21.03.2016

18.-19.märtsil selgitati Tapa Spordikeskuses selle aasta noormeeste A vanuseklassi Eesti meistrid käsipallis. Osalesid noormeeste  1997 ja hiljem sündinud võistkonnad. Eesti meistriks tuli Põlva Spordikooli võistkond.

Enne finaalmängu võis pidada favoriidiks Viljandi Spordikooli. Esimesed 30 minutit möödus väga võrdselt, kord juhtis Viljandi ühe punktiga, kord jälle Põlva. Poolaja lõpuks võitles Põlva esindus siiski välja 2 punktise edu (15-17). Teine poolaeg jätkus samas rütmis kuni 55. minutini. Siis haarasid järsku initsiatiivi mulgid ja läksid vahepeal 1 väravaga juhtima. Õnneks leidsid Põlva poisid jõudu viimasel viiel minutil ning võitlesid lõpuks välja 2-väravalise võidu (31-33), millest piisas A-klassi meistritiitliks. Skoori eest hoolitsesid Sander Sarapuu (12); Tõnis Kase (8); Kaarel Raidmets (6); Markel Veiko (3); Alfred Timmo ja Marken Järv (mõlemad 2).

Võistkonnas mängisid: Jürgen Adamson,Tõnis Kase, Sander Sarapuu, Markel Veiko, Marten Järv, Marvin Liblik, Christofer Viilop ,Andry Aust, Kaarel Raidmets, Elar Vanahunt, Mathias Rebane, Sven Hallap, Alfred Timmo, Üljo Pihus, treener Kalmer Musting.