Uudised

Põlva noorte muusikute rõõmustavad konkursitulemused

22.03.2016

Märtsi kolmandal nädalavahetusel osalesid mitmed Põlva Muusikakooli õppurid Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi "Parim instrumentalist 2016" finaalvoorudel ja saavutasid seal suurepäraseid tulemusi.

Reedel, 18. märtsil 2016 osalesid kolm noort akordionimängijat Keilas  konkursi "Parim noor instrumentalist 2016" finaalvoorus. Meie kooli õppurid olid väga tublid: I vanuserühmas naases Mihkel Linnus diplomiga (18 osavõtjat), II vanuserühmas saavutas Aadi Parhomenko II koha (17 osavõtjat)  ja III vanuserühmas oli ülekaalukalt võidukas Mart Kirotar, kes saavutas I koha (10 osavõtjat) ning eripreemia Tiit Kalluste pala "Üks ammune pühapäev" esituse eest. Akordioniõpetaja on Ave Astel. Mart Kirotar, Aadi Parhomenko ja Samuel Kurvits esinevad ka Tartu Ülikooli aulas lõppkontserdil 2.aprillil.

 

Pühapäeval, 20. märtsil olid finaalvoorus noored viiuli- ja vioolamängijad. I vanuserühmas saavutas vioolal Samuel Kurvits III koha ja lisaks tudengite eripreemia. Samuel oli omas vanuserühmas ainus osaleja. Hästi esinesid ka viiulil I vanuserühmas Mona Jõema (21 osalejat) ja II vanuserühmas Mia Kurvits (23 osalejat). Samueli ja Mia viiuliõpetaja on Tiina-Mai Arund ning Mona õpetaja on Liudmyla Kravchenko. Kõiki õppureid saatis klaveril Jana Ojala.

 

Põlva Muusikakool

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee