Uudised

Alates 5. aprillist algab raudteeremont, mis muudab kõikide Tartu-Koidula rongide väljumisaegasid mõne minuti ulatuses

31.03.2016

Alates 5. aprillist algab raudteeremont, mis muudab kõikide Tartu-Koidula rongide väljumisaegasid mõne minuti ulatuses, nädalavahetuste hommikuti aga terve tunni ulatuses. Hetkel on teada graafikud perioodiks 5. aprillist 17. aprillini. Remont kestab novembrini ning ajutisi graafikuid avaldab AS Eesti Liinirongid jooksvalt. Seega tuleb enne rongisõitu kindlasti üle vaadata väljumisajad Elroni koduleheküljelt www.elron.ee või küsida raudteeinfo telefonilt 616 0245.

Seoses rongiaegade muutumisega muutuvad ka paljude Põlvamaa bussiliinide sõiduajad, et võimaldada jätkuvalt ümberistumisi bussilt rongile ja vastupidi.
Et mitte pidevalt muuta Põlva linnaliini sõiduaegu, on rongisõitjate tarbeks käivitatud ka mõned lisabussireisid Põlva linnas.
Erandiks on Põlva bussijaamast kell 6:20 väljunud linnaliin, mille aeg muudetakse 5. aprillist ja buss väljub kell 6:15.

 

Raudteeremondist tingitud muudatustega sõiduplaanid on nähtavad ka riiklikus sõiduplaaniportaalis www.peatus.ee alates 1. aprillist.

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee