Uudised

31. mail peeti Valgjärve pargis Põlvamaa omavalitsuste tervisepäeva

01.06.2016

Maikuu viimasel päeval arendasid Valgjärvel koostööd ja meeskonnavaimu tervisliku ja jõukohase tegevuse läbi Põlvamaa omavalitsuste esindajad. Olsales ka Põlva valla 5-liikmeline võistkond.

Võistlusaladeks olid discgolf ja pentak. Lisaks olid kohal jumpingu ja smovey treenerid Kärt Rebane ja Enely Sarapuu ettevõttest H8, kes tutvustasid, kuidas batuutide ja kuulidega täidetud rõngaste abil lõbusalt trenni teha. Õrnema soo esindajate hulgas olid need treeningud väga populaarsed, kuid esindatud olid ka aktiivsemad mehed.

Discgolfis autasustati 1. kohta naiste ja meeste arvestuses. Naistest võttis esikoha Laheda vallasekretär Kaisa Kangro ja meestest Kõlleste vallavanem Andrus Seeme. Mõlemad said auhinnaks discgolfi ketaste komplektid.

Pentakis autasustati esimest kolme kohta. Kuna lõpuseis jäi viiki, siis tuli tublimatest tublimate väljaselgitamiseks kasutusele võtta täpsusvise. Esikoha saavutas Kõlleste valla võistkond, teise Vastse-Kuuste ja kolmanda Põlva vald. 1. koht sai auhinnaks pentaki mängu, 2. koht noolemängu ja kolmas sulgpalli reketi komplekti.

Tervisepäeval olid väljas kuue Põlvamaa omavalitsuse esindajad: Valgjärve, Kõlleste, Põlva, Vastse-Kuuste, Laheda ja Räpina. Kokkuvõttes olid võitjad kõik, kes kaasa lõid ning delegatsioone premeeriti aktiivse osalemise eest tervislikult ja suve algusesse sobivalt – arbuusidega.

Tervisepäev korraldati Põlvamaa Omavalitsuste Liidu, Põlva Maakonna Spordiliidu ja Valgjärve valla koostöös.

 

Tervisepäeva „Liikumine on tervis“ eesmärk oli tervisliku ja jõukohase tegevuse läbi arendada koostööd ja meeskonnavaimu ning tutvuda uuemate trendidega tervisespordis.

 

Pildid Põlvamaa Omavalitsuste Liidu Facebooki lehel


Lisainfo:
Eve Neemsalu
Tegevdirektor
Põlvamaa Omavalitsuste Liit
Tel: 5621 6688
E-mail: eve.neemsalu@polvamaa.ee

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee