Uudised

Põlva sportlased saavutasid Eestimaa linnade suvemägudel suurepärase III koha

04.07.2016

Nädalavahetusel osales Põlva linna spordiesindus 41. Eestimaa linnade suvemängudel Türil. Üldarvestuses saavutati 23 osalenud linna hulgas 205,5 punktiga kolmas koht.

Üldarvestuses pälvisidki seekord poodiumikohad just väiksemad linnad: esikoha sai korraldaja linn Türi 229 punktiga, teise koha saavutas 207 punktiga Elva linn. Põlva jäi Elvale alla vaid  1,5 punktiga, kuid edestas veenvalt kõiki suuremate linnade arvestuse parimaid (Jõhvi – 200p., Rakvere – 196p., Haapsalu – 158p.).

Linnade suvemängudel oli kavas 10 ala, Põlva linna esindused oli välja pandud üheksal alal. Individuaalseid medalikohtasid saavutati ohtralt: juhtide võistluses Janika Usin 2. koht, Kuldar Leis 2. koht, kergejõustikus kokku kaheksa I kohta, üksteist II kohta, neli III kohta, orienteerumises kolm I kohta, kaks III kohta.

Võistkondlikult saavutati orienteerumises 1. koht, kergejõustikus 2. koht, jahilaskmises 3. koht, mälumängus 4.-5. koht, tennises 6. koht, naiste võrkpallis 7.koht, petankis 10. koht ja meeste võrkpallis 10. koht.