Uudised

Vanavanemate tunnustamine

23.08.2016

Kutsume üles tunnustama toredaid vanavanemaid Põlva vallast. Kandidaate saavad esitada kõik soovijad.

Ettepanekuid tunnustust väärivate vanaemade ja vanaisade kohta ootame 8. septembriks 2016 kirjalikult e-posti aadressile info@polva.ee. Pange kirja vanavanemate ees- ja perenimi ning lisage põhjendus, miks nad teie arvates tunnustust väärivad.  

 

Eesmärgiks on tunnustada eakamate inimeste panust kodu ja perekonda ning väärtustada põlvkondade sidusust. Soovime tunnustada eriti silma paistnud vanaemasid ja vanaisasid nende hoole ja armastuse eest perekonna tugevdamisel, aktiivse ellusuhtumise ja vitaalse eluhoiaku eest. Kindlasti olete sellised erilisi ja toredaid vanavanemaid enese ümber märganud ning nüüd on võimalus neid esitada tunnustamiseks.

 

Esitatud kandidaate tunnustatakse pühapäeval, 11. septembril kell 13, Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses toimuval vanavanemate päeva kontserdil. Olgem aktiivsed ja leidkem aega, et teha ettepanekuid esiletoomist väärivate vanavanemate kohta!

 

Info tel 799 9470

 

Põlva Vallavalitsus

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee