Uudised

JK Lootos võistkonnad olid nädalavahetusel võistlustules

05.09.2016

Meeskond võistles koduväljakul ja naiskond lõi väravaid Kohtla-Järvel.

Meeskond võõrustas Lootospargis Navi Vutiseltsi võistkonda ja võitis kohtumise Sander Sellise ja Vladik Mihnovitši väravatest 2:1. Hooaja lõpuni on jäänud veel 5 vooru. Järgmisks vastaseks, 11.septembril, on tabeli keskel paiknev Tartu JK Welco II.

Meeskond mängis koosseisus: Roomet Kõiv, Remi Oper, Jürgen Juks (c),Helander Vist, Kert Hüdsi, Rene Oper, Sander Sellis, Ranno Liivago, Vladislav Mihnovitš, Freddy Help, Priit Rahuelu (Reigo Käis)

Treener : Kaido Kukli

 

Esiliiga finaalturniiril mängiv naiskond kohtus Kohtla-Järvel JK Järvega ja võitis 8:0. Kübaratriki tegi Kristel Kotkas, kaks väravat lõid Kristin Kukli ja Ave-Lii Laas ning ühe Sandra London. 

Naiskond mängis koosseisus: Hanna Lattik, Katrin Piirimaa (82`. Getter Lepp), Keidi Käis, Merili Tamm(82`. Kris-Ly Kannik), Karina Piirimaa (46`.Johanna Luik),  Kirta Talgre,  Kristel Kotkas, Liisi Anete Mark, Kristin Kukli, Ave Lii Laas, Sandra London

Treener: Kaido Kukli

 

Naiskonna tõusmine järgmiseks  hooajaks Meistriliigasse on kindlustatud juba mõnda aega tagasi. Hooaja lõpuni on jäänud veel kolm vooru ning nende jooksul selgitatakse välja mis värvi medalid Põlvamaale tuuakse. Järgmine kohtumine on naiskonnal 7.septembril kui Lootospargis kohtutakse naiste karikavõistluste 1/16 mängus Tallinna FC ERR võistkonnaga.

 

Jalgpalliklubi Lootos

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee