Uudised

Lootose naiskond sai nädalavahetusel olulise võidu

12.09.2016

Naiskond mängis 11. septembril Tallinnas meistrivõistluste finaalringi kohtumise kohaliku FC Flora duubli vastu ja võitis.

Medalite suhtes ülitähtis kohtumine kulges väga võrdselt. Poolajaks viis Liisa Merisalu Lootose 1:0 juhtima, hea söödu andis Sandra London. Kümme minutit enne kohtumise lõppu florakad viigistasid. Kolm minutit enne normaalaja lõppu tehti trahvikastis viga Ave-Lii Laasi vastu ning Liisa Merisalu poolt kindlalt realiseeritud penalti tõi 2:1 võidu ja kolm punkti Põlvasse.

Esiliiga meistrivõistluste lõpuni jääb veel kaks vooru. 17.septembril mängivad naised Pärnus tabeliliidri Pärnu JK II vastu ning hooaeg lõpetatakse 2.oktoobril Lootospargis mänguga Kohtla-Järve JK Järve vastu.

Naiskond mängis koosseisus: Hanna Lattik, Katrin Piirimaa, Keidi Käis, Astrid Erik, Karina Piirimaa (80.Katariina Kinnunen), Kristel Kotkas, Liisi Anete Mark, Kristin Kukli, Ave Lii Laas, Sandra London, Liisa Merisalu. Treener: Kaido Kukli