Uudised

Ettevõtlusmess "Uskumatu, millega mu naaber tegeleb!"

27.09.2016

6. oktoobril toimub üle-eestilise ettevõtlusnädala raames Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses Põlvamaa ettevõtjate kontaktmess "Uskumatu, millega mu naaber tegeleb!", kus saab tutvuda maakonna mitmekesise ettevõtlusmaastikuga, kuulata kohalike ettevõtjate kogemusi ning saada asjatundjatelt nõu ja inspiratsiooni.

"Messi põhieesmärk on anda maakonna väike- ja keskmise suurusega ettevõtjatele võimalus omavahel tutvuda. Põlvamaal on palju tublisid ettevõtjaid, kuid tihti ei olda üksteise olemasolust teadlikud ning erinevate tegevusalade esindajad ei pruugi kokku puutuda. Messil loodavatest sidemetest võiks areneda välja ühine koostöö, mis omakorda tugevdaks maakonna majanduselu," sõnas Põlvamaa Arenduskeskuse projektikonsultant Tiiu Marran.

 

Päeva jooksul toimuvate arutelude ja ettekannete fookuses on eelkõige Põlvamaa ettevõtjad ning kohaliku toodangu turundamise võimalused. Teiste seas astuvad üles ettevõtlusminister Liisa Oviir ning kommunikatsioonispetsialist Janek Mäggi. Kohalikust ettevõtlusest räägivad Värska Sanatooriumi juhataja Vello Saar ja Mustamõisa talu peremees Roy Strider. Lisaks tuleb juttu  turismist ja loomeettevõtlusest ning Euroopast tööjõu leidmise võimalustest.

 

Marran lisas, et kontaktmessile on lisaks ettevõtjatele oodatud ka teised huvilised: "Messiboksid pakuvad võimaluse ettevõtjate tegemistega tutvuda ning soetada kohalikku toodangut, samuti loositakse päeva lõpus kõigi külastajate vahel välja auhinnakorv."

 

Päev varem, 5. oktoobril, toimub Põlvamaa ettevõtlusnädala raames Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses ettevõtluspäev  "START või reSTART?".

 

Info kontaktmessile ja ettevõtluspäevale registreerimise kohta leiab Põlva Maavalitsuse kodulehelt ja Põlvamaa portaalist. Mõlemal üritusel osalemine on tasuta.

 

Registreerimine kontaktmessile

 

Registreerimine ettevõtluspäevale

 

Kontaktmessi korraldavad Põlvamaa Arenduskeskus koostöös Põlva Maavalitsuse, Europe Direct Põlvamaa teabekeskuse ning Põlvamaa Omavalitsuste Liidu ja Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi toel.

 

Lisainfo:

Tiiu Marran

Projektikonsultant

SA Põlvamaa Arenduskeskus

Tel: 799 8956  / 5348 0003

E-post: tiiu.marran@polvamaa.ee

 

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee