Uudised

Tähistatakse õpetajate päeva

05.10.2016

Traditsiooniliselt korraldatakse oktoobrikuu alguses tänuüritus, millega tähistatakse õpetajate päeva ja kuhu on oodatud kõik Põlva valla munitsipaalkoolide ja -lasteaedade ning huvikoolide töötajad. Sel aastal on kohtumispaigaks Koolimaja tee 1 õppehoone.Tänuüritusel antakse üle ka Põlva valla hariduspreemiad.

Põlva Vallavalitsuse otsusega pälvib tunnustuse Põlva valla aasta õpetaja 2016 Põlva Kooli õpetaja Ulvi Musting. Ta on klassijuhataja ja kehalise kasvatuse õpetajana noori innustav ja professionaalne, oskab arvestada õpilaste erisusi ning toetada annete avaldumist ja arendamist. Ulvi Musting on eeskujuks ka oma aktiivse ja mõtestatud enesetäiendamisega nii spordi- kui terviseteemadel, samuti pedagoogikas ja andragoogikas.

 

Valla hariduspreemia antakse üle Põlva lasteaia Lepatriinu õppealajuhataja Veera Kutserile, Mammaste lasteaia õpetaja Pille Kaarsalule, Põlva Kooli muusikaõpetaja Ulvi Pernile, Põlva Kunstikooli maalimise ja kompositsiooni õpetaja Merle Põlluveerile ning Põlva Kooli klassiõpetaja Ruth Raudsepale.

 

Toredat õpetajate päeva!

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee