Uudised

Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuur tunnustas Põlva Vallavalitsuse sotsiaalosakonda

09.11.2016

Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuur tunnustas ameti aastapäevaaktusel Põlva Vallavalitsuse sotsiaalosakonda silmapaistva koostöö eest.

Politsei ja Piirivalveameti aastapäeva pidulikul vastuvõtul Tartus Vanemuise väikses majas tunnustati esmaspäeval, 7. novembril Lõuna Prefektuuri tublimaid töötajaid ja koostööpartnereid. Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna Prefektuuri tänukirja silmapaistva koostöö eest sai ka Põlva Vallavalitsuse sotsiaalosakond, kes on olnud tegus võrgustikutöö partner erinevate lastekaitse- ja lähisuhtevägivallaalaste juhtumite lahendamisel ning heaks partneriks ka erinevates projektides (MARAC- lähisuhtevägivalla all kannatavate noorte ja perede kindlakstegemine ning nende probleemide lahendamine võrgustikutöö meetodil; kohalik alkoholipoliitika).

 

Politsei- ja Piirvalveamet loodi asutusena 2010. aasta 1. jaanuaril, kuid pidulikult tähistatakse aastapäeva novembrikuus.

 

Info:

Helen Metsma

sotsiaalosakonna juhataja

Põlva Vallavalitsus

799 7474

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee