Uudised

Põlva Muusikakooli õppurid annavad kontserdi Tõnis Mägiga

07.12.2016

Neljapäeval, 8. detsembril annavad Mooste Folgikojas kontserdi Tõnis Mägi ja Põlva Muusikakooli keelpilliorkester koos vokaalansambliga Gram of Fun Riivo Jõgi ja Margot Suure juhatusel.

Muusikakooli keelpilliorkester on eesti popmuusika staaridega koos esinenud varemgi: selle aasta kevadel anti koos Tõnis Mägiga kontsert Räpina kirikus, sügisel esineti koos Ott Leplandiga ja eelmisel aastal Jüri Pootsmanniga.  Orkestris mängivatele põhikooli õppuritele ja gümnasistidele on see kindlasti avardav kogemus, millest noored ka innustust saavad. Orkestrijuhi Riivo Jõgi sõnul on noored väga tublid ja käivad entusiastlikult proovides teinekord ka nädalavahetusel.

Kontserdil saab kuulda ka nii kodus kui rahvusvaheliste konkurssidel palju tunnustust leidnud muusikakooli vokaalansamblit Gram of Fun, kes astub üles nii iseseisvalt, kui koos orkestriga ja Tõnis Mäe taustalauljatena.

 

Lisaks Tõnis Mäe aegumatutele hittidele kõlab kontserdil ka talve- ja jõulumuusikat.

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee