Uudised

Põlva Muusikakool pälvis Haridus- ja Teadusministeeriumi tunnustuse

02.02.2017
Foto: Janika Usin

Kolmapäeval, 1. veebruaril Balti jaamas toimunud noortevaldkonna tunnustusüritusel võttis direktor Ester Liblik haridusminister Mailis Repsilt vastu Põlva Muusikakoolile antud Aasta huvikooli tiitli.

 

Põlva muusikakool on märkimisväärselt arendanud nii muusikahariduse andmist kui kohalikku muusikaelu tuues koolimajja arvukalt suurepäraseid kontserte ning korraldades neid oma õpilastega ka ise. Kooli õpilased esinevad edukalt nii kohalikel kui rahvusvahelistel konkurssidel ning koolis tegutseb hinnatud keelpilliorkester.

 

Minister Mailis Reps tänas kolmapäeval Balti jaama paviljonis toimunud tseremoonial kõiki, kes on noortega töötamisele pühendunud. „Nad on aidanud väga paljudel noortel inimestel arendada oma teadmisi ja oskusi, suunanud noori vaba aega sisukalt veetma ja olnud toeks tegelemisel erinevate huvialadega,” ütles Reps. “Suur tänu kõigile neile inimestele, kes on pühendunud noortele ja teevad oma tööd südamega.”

 

Noorsootöötajate riiklik tunnustamine Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on kujunenud traditsiooniks, tänavune tunnustussündmus oli juba üheteistkümnes.

 

Teate koostas:

Annely Eesmaa

Põlva vallavalitsus

teabespetsialist

799 9494

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee