Uudised

Lastefond kutsub Põlva Kaubamajja perepäevale

09.03.2017

Laupäeval, 11. märtsil leiab Põlva Kaubamajas aset TÜK Lastefondi heategevuslik perepäev, mille raames kogutakse annetusi ravitoitu vajavatele lastele. Tasuta perepäev on osa Lastefondi kampaaniast “Üleannetus”, mis tipneb samaaegselt kõigis 15 Eesti maakonnas toimuvate heategevusüritustega.

Lisaks annetamisvõimalusele pakutakse Põlva perepäeval osalejatele võimalust erinevatel viisidel meelt lahutada: kohal on näomaalijad, mõõtu saab võtta paberlennukite täpsuslennutamises ning kaunistada seina värviliste käejälgedega. Perega veedetud toreda päeva jäädvustavad üleannetu fotoseina taustal pildile fotograafid ning häid inimesi rõõmustavad oma etteastetega ansambel Kruuv, Põlva seto meesansambel Veljoq, Heino Tartes ja noored sõbrad ning tantsutrupp Showtime. Päeva juhivad Lahedad Mutid Lahedalt.

 

Perepäev saab alguse kell 12.00 ning tegevust jagub kella 15.00ni. Kampaania raames on haigeid lapsi võimalik toetada ka spetsiaalses veebikeskkonnas www.üleannetus.ee andes oma panuse Eesti kaardi täitmisse annetustega. Samast keskkonnast leiab ka täpsema info kõigi 15 perepäeva kohta.

 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee