Uudised

Põlva Serviti võitis kolmanda järjestikuse Eesti meistritiitli

18.05.2017

Eesti meeste käsipallimeistriks krooniti kolmandat aastat järjest Põlva Serviti, kes alistas finaalseerias HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi mängudega 3:1. Seerias viimaseks jäänud kohtumise võitis Serviti eile Kehras 26:18 (12:9).

Foto Põlva SERVITI FB lehelt

Serviti alustas võõrsil peetud kohtumist võimsalt. Tosina mänguminuti järel juhiti 6:0 ja Kehral õnnestus skoor avada alles 13. minutil, kui täpne oli Dmytro Yankovskyi. Poolajaks jõudis Kehra kolme värava kaugusele, kuid teist poolaega alustas Serviti 8:2 spurdiga ja sellega oli mäng tehtud.

"Tulime sisulisest sama fooni pealt, millega eelmise kohtumise lõpetasime. Karikavõit ja meistritiitel ning Balti liigas nelja parema hulka jõudmine tähendab, et hooajaga võib rahul olla," rääkis Serviti mängija Henri Hiiend.

"Kahes viimases mängus puudus meie meeskonnas mõtestatud tegevus," sõnas HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi mängumees Marko Slastinovski. "Tundus, et Serviti oli seeriaks pisut paremini valmis. Hooaeg oli kokkuvõttes pigem pettumus."

Nüüd kokku tosin Eesti meistritiitlit võitnud Serviti edukaim väravakütt oli viis tabamust kirja saanud Anatoli Chezlov. Henri Sillaste lisas 4 ning Kristjan Muuga, Henri Hiiend ja Carl-Eric Uibo kõik 3 väravat. HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi edukaimad olid Jaan Kauge 5 ning Kaspar Lees 4 tabamusega.

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee