Uudised

Lootose naiskond tegi Tallinna Flora vastu hea mängu

05.06.2017

Jalgpalliklubi Lootos naiskond alustas laupäeval, 3. juunil meistriliiga teise ringi mängudega.

Lootospargis toimunud kohtumises oli seekord vastaseks eesti koondise baasklubi Tallinna FC Flora. Hooaja avamängus oli tallinlannadelt saadud suur 0:11 kaotus. Vahepeal on naiskond kõvasti treeninud ja mängud Meistriliiga tippudega on tüdrukutele juurde andnud palju enesekindlust.

Avapoolajal suudeti näidata üsna võrdset mängu, kuni 28.minutil jõudsid vastased väravani. Karistuslöögi järgselt lõi peaga värava Lootosest sirgunud Eneli Vals. Neli minutit enne poolajavilet lõi florakate kasuks 2:0 teine koondislane, Katrin Loo. Teisel poolajal tuli põlvalannadel kõvasti tegeleda kaitsetööga, kuid sellega saadi kenasti hakkama ja tallinlannadel rohkem väravaid  lüüa ei lubatud.

Järgmine mäng seisab naiskonnal ees 14.juunil, kui Pärnus kohtutakse valitseva meistri, Pärnu Jalgpalliklubiga.

FC Lootos koosseis:  1-Karina Piirimaa, 2-Kirta Talgre (13-Hanna Rästa) , 4-Merili Tamm, 15-Astrid Erik, 5-Keidi Käis, 11-Kristel Kotkas, 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London (87`.24-Katariina Kinnunen), 10-Liisi-Anete Mark, 31-Katrin Piirimaa
varus: 24-Katariina Kinnunen, 25-Getter Lepp, 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 28-Keiju Planken Treener: Kaido Kukli, Füsioterapeut: Kärt Satsi