Uudised

Eesti linnade suvemängudelt teine koht

10.07.2017

8.-9. juulil toimusid 42. Eesti linnade suvemängud Valgas, kus Põlva võistkond saavutas nii üldjärjestuses kui väikelinnade arvestuses teise koha. Olime väljas üheksal alal ja esikolmiku kohad võitsime neist kuuel.

Esikoha ja maksimumpunktid tõid orienteerujad. Individuaalselt kuldmedalid saavutasid Aleksander Kepler, Lorely Kõrvel, Kristel Sibul; hõbemedalid Saima Värton ja Martin Simpson; pronksmedalid Rasmus Kruusa ja Tõnu Sikkal. Juhtide võistluse kõik kolm ala, sõudmise, tõukerattasõidu ja discgolfi  ning üldvõidu võitis abivallavanem Janika Usin.

Teine koht jalgrattakrossis ja mälumängus. Individuaalselt võidutsesid ratastel Jaanus Sibul ja Aigar Saarnits. Mälumängu hõbedavõistkonda kuulusid Koit Nook, Andres Kund, Indrek Sarapuu, Ago Pääso ja Raino Marten Rammo.

Kolmas koht jahilaskmises ja pentankis. Jahilaskurid võistlesid koosseisus Enar Viljamaa, Rain Lepp ja Hillar Paide. Pentanki pronksi tõid Põlvale Aigar Nuuma, Taavi Nagel ja Kristi Johanson.

Tennises olime neljandad ja naiste võrkpallis viies koht, kergejõustikus ala arvestuses kaheksandad.

Individuaalselt saavutas esikoha Karin Junson kuulitõukes, Janika Usin odaviskes teine, Aigar Saarnits 800 m teine ja 3000 m jooksus kolmas koht, 5000 m jooksus saavutas  Martin Simpson teise koha; Rannu Listmann tuli kuulitõukes hõbedale ja kettaheites pronksmedalile. Täname kõiki Põlva võistkonna liikmeid. Iga osaleja panus oli oluline, aitäh!

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee