Uudised

JK Lootose naiskond võitis meistriliiga mängus Tartu SK Premiumi

17.07.2017

15. juulil jätkas jalgpalliklubi Lootos naiskond mängudega Meistriliigas. Peale suvepausi oli vastaseks kolmandat kohta hoidev Tartu SK10 Premium. Kui kevadringis olid tartlannad Lootospargis saanud võidu, siis nüüd võtsid Lootose naised 4:1 revanši.

Kambja staadionil toimunud mängus asus Lootos Sandra Londoni (15.min) ja Hanna Rästa (33.min) väravatest 2:0 juhtima. 39.minutil lõid vastased ühe värava tagasi, aga Ave-Lii Laasi poolt 42.minutil löödud värav viis vaheajale 3:1 eduseisus põlvakad.

Teine poolaeg jätkus võrdne mäng, aga skoori tegi vaid Lootos. 80.minutil oli täpne vahetusest sekkunud 15-aastane, Keiju Planken, vormistades lõppseisuks 4:1 võidu.

FC Lootos koosseis: 1-Karina Piirimaa, 11-Kristel Kotkas, 15-Astrid Erik, 34-Merili Tamm, 31-Katrin Piirimaa, 2-Kirta Talgre(k), 10-Liisi-Anete Mark, 20-Kristin Kukli, 6-Sandra London (87`. 24-Katariina Kinnunen), 7-Ave-Lii Laas, 13-Hanna Rästa (75`.28-Keiju Planken)
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 24-Katariina Kinnunen, 28-Keiju Planken Treener: Kaido Kukli, esindaja: Indrek Käo, Füsio: Kärt Satsi

Järgmine kohtumine toimub 29. juulil kui kell 16 võõrustatakse Lootospargi JK Tallinna Kalev naiskonda.