Uudised

Selgusid Eesti meistrid rannakäsipallis

09.08.2017
Poisid 2004, I koht

2017. aasta Eesti meistrivõistlustel rannakäsipallis mängiti 3 etappi: esimene etapp 22. juulil 2017 Põlva järve ääres, teine etapp 29. juulil  Alatskivi liivaväljakutel ning kolmas etapp 5. augustil  Viljandi järve ääres.  2017 aasta rannakäsipalli Eesti meistrid selgusid kolme etapi kokkuvõttes. Võistlused olid edukad Põlva noortele käsipalluritele.

Tüdrukud 2000 vanuseklass:

I koht  Põlva Spordikool 1võistkond koosseisus Teele Utsal, Selma Rein, Maarja Kongi, Rutt Kahre, Tuuli Ilus, Kristi Vaino, treener Maie Utt.

III koht Põlva Spordikool 2 koosseisus Laura Noormets, Anhelika Lodeson, Salme Rein, Liisa Teppo, Greete Märtson, Helena Kink, Gendra Vahtra, treener Maie Utt.

 

Noormehed 2000 vanuseklass:

I koht  Põlva Spordikool 1 võistkond koosseisus Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Sander Nemvalts, Raimond- Eric Jaanus, Tarmo Veskemaa, Markus Meos, Kris-Norman Lavrikov, treener Kalmer Musting

III koht  Põlva Spordikool 2 võistkond koosseisus  Taniel Sermat, Jaanus Peeter Rüütli, Kristo Toom, Kevin Klaus, Ranar Pügi, Fred- Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Roland Kund, treener Kalmer Musting.

 

Noormehed 2002 vanuseklass:

III koht  Põlva Spordikool 2 võistkond koosseisus  Kermo Saksing, Lauri Land, Sten- Silver Tigas, Mihkel Maspanov, Bruno Ojatamm, Taavi Vool, Karl Oliver Kurusk, Markus Leesalu, treener Rein Suvi.

 

Noormehed 2004 vanuseklass:

I koht  Põlva Spordikool 1 võistkond koosseisus  Hendrik Kink, Andero Viljus, Kevin Tühis, Joonas Vassiljev, Tauri Vijar, Reio Kähr, Henri Jõesalu, treener Kalmer Musting.

 

Noormehed 2006 vanuseklass:

III koht Põlva Spordikool 1 võistkond koosseisus  Karlis Kalk, Ardi Hindrikson, Henry Leek, Egon-Jakko Sing, Romet Viljus, Andero Pikk, Karl- Rasmus Suvi, Samuel Hakk, Roven Piho, Reigo Raudsepp, treener Rein Suvi. 

 

Põlva Spordikool

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee