Uudised

Põlvasse toodi maailmameistrivõistluste kulda ja hõbedat

14.08.2017

Janika Usin, Tiivi Parts, Ester Jaaska ja Laura Unt naasid maailmameistrivõistlustelt indiacas kuldsete ning Mikko Jušin, Arti Unt ja Timo Varik hõbedaste medalitega.

Võib öelda, et põlvakad kuuluvad maailma tugevaimate indiacamängijate sekka, sest Poolas Rozogis 7.-12. augustini toimunud maailmameistrivõistlustelt võideti Eesti koondise ridades kuldmedal nii naiste põhiklassis kui 40+ arvestuses, mehed said põhiklassis hõbemedali. Edukatele tiitlimängudele eelnes koondisel kolm kuud ühistreeninguid ja -laagreid.

 

Pildil võidukad põlvakad: vasakult Ester Jaaska, Laura Unt, Mikko Jušin, Tiivi Parts, Arti Unt, Timo Varik ja Janika Usin. Foto eraarhiivist

 

Kuldmedali pälvisid Laura Unt naiste põhiklassis, Janika Usin, Tiivi Parts ja Ester Jaaska  naised 40+ klassis, Mikko Jušin ja Timo Varik meeste põhiklassis. Arti Unt oli meeste abitreener.

 

Indiaca maailmameistrivõistlustest võtsid osa seitsme riigi sportlased: lisaks Eestile veel Saksamaa, Belgia, Poola, Luksemburgi, Jaapani ja Šveitsi atleedid. 

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee