Uudised

Tähistati õpetajate päeva ja anti üle Põlva valla hariduspreemiad

06.10.2017

Põlva Koolis toimus 5. oktoobril õpetajate päeva puhul tänuüritus, kuhu olid kutsutud kõik Põlva valla haridusasutuste töötajad. Sündmusel  anti üle Põlva valla hariduspreemiad ja tunnustati õpetajaid, kelle õpilased osalesid suvel Tallinnas XII noorte peol „Mina jään“.

Fotol: vasakult Annika Muuga, Voldemar Ansi, Karin Simso ja Mai Tammvere

 

Põlva valla hariduspreemia 2017 pälvisid Põlva Kooli klassiõpetaja KARIN SIMSO,  Põlva Spordikooli käsipallitreener KALMER MUSTING, Põlva Kunstikooli joonistamise ja graafika õpetaja VOLDEMAR ANSI ja Põlva Kooli matemaatikaõpetaja ANNIKA MUUGA.

 

Põlva Valla Aasta Noorõpetaja 2017 on Põlva Spordikooli maadlustreener ELAR  HANI, kes oma tegevusega on andnud maadlusklubile LAPITI uue hingamise. Tema saavutused tegevsportlasena on innustanud paljusid noori just seda spordiala harrastama.

 

Põlva valla Aasta Õpetaja 2017 on Põlva Lasteaed Pihlapuu lasteaiaõpetaja MAI TAMMVERE, kes on eeskujuks lastele ja kolleegidele oma suhtlemisstiililt ja suhtumiselt igasse inimesse. Ta on olnud mentor mitmele algajale õpetajale ning praktikajuhendaja kõrgkoolis õppijatele. Ta on olnud lektor Tartu Ülikooli täienduskoolituskursustel ning jaganud õpetust ligi 150-le lasteaia juhile ja õpetajale üle terve Eestimaa. 

 

Janika Usin

abivallavanem

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee