Pildialbum

6. lõõtspillipidu HARMOONIKA

16. juulil toimus Intsikurmus kuues lõõtspillipidu Harmoonika, kus lisaks hingesoojendavale lõõtspillimuusikale näidati noorte esituses eesti esimest algupärast lõõtsamuusikali.

Muusikali peaosades tegid kaasa noored talendid, kes mängivad samahästi nii pille kui laulavad: lõõtsakuningas Richard Ott Leitham, lõõtsaässad Henrik Hinrikus ja Raul Roosiväli, trummimängijad Tormi Sõber ja Betti Vals, lauljad Kadri Niine, Brigita Joosing ja Maria Tšerepaha.

Muusikali valmimise käigus sündis ka bändi esimene lugu „Lõõtspillihullus“, mille video on üleval Youtube’i keskkonnas ja vaadatav praegugi.

Kontserdi teises osas astusid üles lõõtspillide koondorkester, kuhu oli kokku tulnud 67 lõõtspillimängijat üle Eesti. Oma lauludega soojendas publiku südameid armastatud Ivo Linna, keda saatsid Riivo Jõgi, Juhan Uppin ja Tiit Kikas. Publik kasutas agaralt võimalust solistidega kaasa laulda, nii et tekkis juba laulupeo tunne. Peo lõpulugu „Pillimehe leib“ lauldi kaasa püsti seistes. Ülevat hetke täiendasid publiku sekka langevad õhupallid.

 

Lõõtspillipidu lõppes simmaniga, millele andsid hoogu Heino Tartes ja sõbrad ning Lõõtsavägilased.

 

Taavi Nageli fotod

 

1-30 | 31-39 >
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee