Põlva Vallavolikogu 1. koosseis, alates 22.10.2017

Eesti Keskerakond

Nimi Telefon E-post Asendab liiget
Tarvo Asur      
Ants Väärsi +372 512 0693 antsutakso@gmail.com  
Anne Nook +372 517 7822 nook@hot.ee  
Helle Virt-Lenk +372 504 6750 helle.virt@gmail.com  
Toivo Narusbek +372 513 4323 toivo.narusbek@mail.ee Tarmo Tamm, alates 25.10.2017
Rein Käsk +372 5616 1050 rein.kask.001@mail.ee Georg Pelisaar, alates 10.11.2017
Heimar Lenk     Janika Usin, alates 10.11.2017

Eesti Reformierakond

Nimi Telefon E-post Asendab liiget
Kuldar Leis +372 504 8123 kuldar.leis@lindanektar.ee  
Lennart Liba      
Ülo Needo      
Uuno Siitoja +372 5196 7737 uuno.siitoja@gmail.com  
Andres Vijar +372 503 6856 a.vijar@gmail.com  
Rasmus Kork +372 5343 7929 rasmuskork@gmail.com  
Liivi Maran      
Martti Rõigas +372 5304 1508    

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Nimi Telefon E-post Asendab liiget
Anti Rüütli +372 508 3728 antiryytli@hot.ee  
Ahti Bleive +372 501 1614 ahti.bleive@gmail.com  
Külli Vardja     Sirje Tobreluts, alates 10.11.2017

Valimisliit Põlva Areng

Nimi Telefon E-post Asendab liiget
Aare Veetsmann +372 516 9344 metsanurga1@gmail.com  
Leander Konks +372 505 0776 leander@lutsutalu.ee  

Tuleviku Põlvamaa valimisliit

Nimi Telefon E-post Asendab liiget
Igor Taro +372 527 3985 igor.taro@eesti.ee  
Koit Jostov +372 505 2762 koit.jostov@polvahgl.ee  
Kairit Numa      
Janno Simso +372 511 9116 janno.simso@gmail.com  
Rainer Rahasepp +372 5330 7185 delikt@hot.ee Arne Tilk, alates 10.11.2017

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Nimi Telefon E-post Asendab liiget
Indrek Käo +372 505 5713 indrex.k@gmail.com  
Kalju Paalman +372 515 7025 kalju22@hot.ee  
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee