Vallavalitsuse ametnikud ja töötajad

Valitsus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Georg Pelisaar Vallavanem 799 9470 georg.pelisaar@polva.ee
Arne Tilk Abivallavanem 517 2455 arne.tilk@polva.ee
Sirje Tobreluts Abivallavanem 505 0993 sirje.tobreluts@polva.ee
Janika Usin Abivallavanem 799 9479
5332 7079
janika.usin@polva.ee
Märt Eskor Finantsosakonna juhataja 799 9487
516 5864
mart.eskor@polva.ee

Kantselei

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Eliko Saks Vallasekretär 799 9472
514 7690
eliko.saks@polva.ee
Anne Siniaas Sekretär 799 9470; 5883 6907 anne.siniaas@polva.ee
Annely Eesmaa Teabespetsialist 799 9494 annely.eesmaa@polva.ee
Kaia Sillaste Registrispetsialist 799 9499 kaia.sillaste@polva.ee
Anu Olesk Kantseleispetsialist 799 9471 anu.olesk@polva.ee
Kaira Perv Jurist 799 9495
5887 2230
kaira.perv@polva.ee
Ametikoht täitmata Infotehnoloogia spetsialist    

Finantsosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Märt Eskor Finantsosakonna juhataja 799 9487
516 5864
mart.eskor@polva.ee
Merike Matt Pearaamatupidaja 799 9481 merike.matt@polva.ee
Ruth Piho Ökonomist 799 9468 ruth.piho@polva.ee
Urve Gorgazjan Raamatupidaja 799 9497 urve.gorgazjan@polva.ee
Terje Kaha Raamatupidaja 799 9482 terje.kaha@polva.ee
Kaie Tõruke Raamatupidaja 799 9483 kaie.toruke@polva.ee
Eve Villik Raamatupidaja 799 9480 eve.villik@polva.ee

Ehitus- ja planeeringuosakond
Võru tn 1, Põlva

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tiivi Parts Ehitus-ja planeeringuosakonna juhataja 799 9485
520 1969
tiivi.parts@polva.ee
Eneken Padar Ehitusspetsialist 799 9488
5615 6686
eneken.padar@polva.ee
Reelika Raig Keskkonnaspetsialist 799 9486
5332 3061
reelika.raig@polva.ee
Kristi Pärn Geoinfospetsialist 799 9491 kristi.parn@polva.ee
Riina Meister Maaspetsialist 799 9493 riina.meister@polva.ee
Priit Paalo Arhitekt 799 9491
5347 1669
priit.paalo@polva.ee
Mihkel Kala Ehitusspetsialist
(valla ehitised; jur.isikute ehitised)
799 9469
5199 2133
mihkel.kala@polva.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aigi Tiks Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 799 9490
528 1613
aigi.tiks@polva.ee
Eve Sokk Kultuurispetsialist 799 9489 eve.sokk@polva.ee
Ametikoht täitmata Noorsootööspetsialist    

Sotsiaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Gerti Karilaid-Vidder Sotsiaalosakonna juhataja 799 9474
5301 3830
gerti.karilaid-vidder@polva.ee
Helen Metsma Lastekaitsespetsialist 799 9477
5884 4140
helen.metsma@polva.ee
Külli Padar-Siim Sotsiaaltööspetsialist 799 9476
5400 5954
kulli.padar-siim@polva.ee
Anu Paide Sotsiaaltööspetsialist 799 9473
5342 5078
anu.paide@polva.ee
Kaia Võrno Sotsiaaltööspetsialist 799 9496
517 3009
kaia.vorno@polva.ee

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ametikoht täitmata Arenduse peaspetsialist    
Ametikoht täitmata Arendusspetsialist    
Aigi Jänes Majandusspetsialist 799 9478
5305 0775
aigi.janes@polva.ee
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee