Juhtkomisjon

Toimunud juhtkomisjoni koosolekud

 

12.04.2016 koosoleku protokoll, Kersten Kattai ettekanne, Kuldar Leisi ettekanne, Leander Konksu ettekanne

29.04.2016 koosoleku protokoll, Lisa - tegevused ja tähtajad ühinemisprotsessis

09.05.2016 koosoleku protokoll

16.05.2016 koosoleku protokoll, Lisa 2 - Kuldar Leisi ettekanne, Lisa 3 - juhtimise skeem

30.05.2016 koosoleku protokoll, Lisa 2 - ühinemislepingu projekt

29.08.2016 koosoleku protokoll

11.10.2016 koosoleku protokollLisa 1 - tegevused ja tähtajad ühinemisprotsessis

14.10.2016 koosoleku protokoll, Lisa 1 - ühinemislepingu projekt

18.10.2016 koosoleku protokoll

20.10.2016 koosoleku protokollLisa 1 - ühinemislepingu projekt, Lisa 2 - ühinemislepingu seletuskiri, Lisa 3 - valla kaart, Lisa 4 - prioriteetsete investeeringute loetelu

02.12.2016 koosoleku protokoll

02.03.2017 koosoleku protokoll, Lisa 2 - 2017. aasta tegevus- ja ajakava

17.05.2017 koosoleku protokoll

13.07.2017 koosoleku protokoll, Lisa 2 - Sümbolikavandite konkursi eelnõu

03.08.2017 koosoleku protokoll

25.09.2017 koosoleku protokoll

06.10.2017 koosoleku protokoll,  Lisa 1 - ametiasutuse struktuur, Lisa 2 - teenistujatele esitavad nouded

 

Komisjoni koosseis

 

komisjoni esimees Kuldar Leis

komisjoni aseesimees Leander Konks

 

Põlva vald

volikogu esimees Kuldar Leis, 504 8123, kuldar.leis@polva.ee 

volikogu liige Leander Konks, 505 0776, leander@lutsutalu.ee

vallavanem Georg Pelisaar, 510 6416, georg.pelisaar@polva.ee

Ahja vald

volikogu esimees Uuno Siitoja, 5196 7737, uuno.siitoja@gmail.com

vallavanem Peeter Sibul, 501 9734, peeter@ahja.ee

Laheda vald       

vallavanem Sirje Tobreluts, 505 0993, sirje@laheda.ee 

volikogu esimees Aare Kallas, 5835 0272, aare.kallas@mail.ee 

Mooste vald      

volikogu esimees Aare Veetsmann, 516 9344, metsanurga1@gmail.com

vallavanem Ülo Needo, 510 3720, ylo@mooste.ee

Vastse-Kuuste vald         

volikogu esimees Inge Kalle, 5664 8079, inge@vkuuste.ee

vallavanem  Lennart Liba, 516 5863, lennart@vkuuste.ee

 

 

Juhtkomisjoni liikmed, kelle volitused on lõppenud seoses ühinemisläbirääkimiste lõpetamisega:

 

Kanepi vald

volikogu esimees Arno Kakk, 503 1210, arno.kakk@gmail.com 

vallavanem Mikk Järv, 517 0306, vallavanem@kanepi.ee

Kõlleste vald      

volikogu esimees Valev Krebes, 5620 0385,  valev57@hot.ee

vallavanem Andrus Seeme, 509 8958, andrus@kolleste.ee

Mikitamäe vald 

vallavanem Aare Poolak, 520 5504, vallavanem@mikitamae.ee 

volikogu esimees Feliks Raudkett, 5649 8889, feliks.raudkett@mail.ee 

volikogu liige Margo Sirendi, 5835 8809, margo.sirendi@gmail.com 

Orava vald         

volikogu esimees Ilmar Ploom, 527 2260, ilmar.ploom@politsei.ee

vallavanem Riina Sabalisk, 5343 3957, riina@orava.ee

volikogu liige Leonid Priimägi, 511 2833, vald@orava.ee

Valgjärve vald   

volikogu esimees Hegri Narusk, 512 9072, hegri.narusk@mail.ee

vallavanem Kaido Kõiv, 5341 6116,  kaido.koiv@valgjarve.ee

Veriora vald       

vallavanem  Enel Liin, 526 5057, enel@veriora.ee 

volikogu majanduskomisjoni esimees Kaarel Tiganik, 504 5831, kaarel.tiganik@rmk.ee 

volikogu esimees Rein Raadla,  517 5883, rein.raadla@mail.ee

Viimati muudetud: 16.11.2017 16:12, Eliko Saks
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee