Ametnikud

22.02.18
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Georg Pelisaar 799 9470 georg.pelisaar@polva.ee Vastuvõtule registreerimine 799 9470
Abivallavanem Janika Usin 799 9479; 5332 7079 janika.usin@polva.ee  
Abivallavanem  Arne Tilk 517 2455 arne.tilk@polva.ee  
Abivallavanem  Sirje Tobreluts 505 0993 sirje.tobreluts@polva.ee  
KANTSELEI        
Vallasekretär Eliko Saks 799 9472; 514 7690 eliko.saks@polva.ee  
Sekretär Anne Siniaas 799 9470; 5883 6907 anne.siniaas@polva.ee  
Jurist Kaira Perv 799 9495; 5887 2230 kaira.perv@polva.ee  
Personalispetsialist Anu Olesk 799 9471; 5193 0549 anu.olesk@polva.ee  
Registrispetsialist Kaia Sillaste 799 9499 kaia.sillaste@polva.ee  
Teabespetsialist  Kristel Paats 797 9333 kristel.paats@polva.ee  vastuvõtt Mooste teenuskeskuses
Teabespetsialist Piia Roost 799 9342; 521 8123 piia.roost@polva.ee  vastuvõtt Lahedal teenuskeskuses
Teabespetsialist Liia Sulg 797 6382 liia.sulg@polva.ee vastuvõtt Vastse-Kuuste teenuskeskuses
Teabespetsialist Ülle Saar 799 3970 ulle.saar@polva.ee vastuvõtt Ahja teenuskeskuses
Avalike suhete spetsialist Annely Eesmaa 799 9494; 516 0435 annely.eesmaa@polva.ee  
Jurist ametikoht täitmata      
Infotehnoloogia spetsialist ametikoht täitmata      
Arhivaar ametikoht täitmata      
EHITUS-JA PLANEERINGUOSAKOND Võru 1, Põlva      
Osakonna juhataja Mihkel Kala 799 9469; 5199 2133 mihkel.kala@polva.ee  
Ehitusspetsialist Eneken Padar 799 9488; 5615 6686 eneken.padar@polva.ee  
Ehitusspetsialist Jaan Purge   jaan.purge@polva.ee  
Ehitusspetsialist ametikoht täitmata      
Keskkonnaspetsialist Reelika Raig 799 9486; 5332 3061 reelika.raig@polva.ee  
Maaspetsialist Tiivi Parts 799 9485; 520 1969 tiivi.parts@polva.ee  
Maaspetsialist ametikoht täitmata      
Geoinfospetsialist Kristi Pärn 799 9491; 5300 6548 kristi.parn@polva.ee  
Arhitekt Priit Paalo 799 9491; 5347 1669 priit.paalo@polva.ee  
Taristuspetsialist Aigi Jänes 799 9478; 5305 0775 aigi.janes@polva.ee  
HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND Kesk 15, Põlva      
Osakonna juhataja Aigi Tiks 799 9490; 528 1613 aigi.tiks@polva.ee  
Kultuurispetsialist Eve Sokk 799 9489 eve.sokk@polva.ee  
Spordi- ja tervisedenduse spetsialist Kaire Zopp 5306 9570 kaire.zopp@polva.ee  
Noorsootööspetsialist ametikoht täitmata      
Haridusspetsialist ametikoht täitmata      
SOTSIAALOSAKOND Kesk 15, Põlva      
Osakonna juhataja Helen Metsma 799 9473; 5884 4140 helen.metsma@polva.ee  
Sotsiaaltöö peaspetsialist Gerti Karilaid-Vidder 799 9474; 5301 3830 gerti.karilaid-vidder@polva.ee  
Lastekaitsespetsialist Anneli Masen-Tamm 799 9477; 504 5530 anneli.masen-tamm@polva.ee  
Lastekaitsespetsialist Karin Suur 797 9307; 5871 7630 karin.suur@polva.ee vastuvõtt Mooste teenuskeskuses
Lastekaitsespetsialist ametikoht täitmata      
Sotsiaaltööspetsialist Terje Lihtsa 797 6386; 5196 6411 terje.lihtsa@polva.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Külli Padar-Siim 799 9476; 5400 5954 kulli.padar-siim@polva.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Võrno 799 9496; 517 3009 kaia.vorno@polva.ee  
Sotsiaaltööspetsialist ametikoht täitmata      
Sotsiaaltööspetsialist ametikoht täitmata      
FINANTSOSAKOND Kesk 15, Põlva      
Osakonna juhataja Märt Eskor 799 9487; 516 5864 mart.eskor@polva.ee  
Pearaamatupidaja Merike Matt 799 9481 merike.matt@polva.ee  
Raamatupidaja Terje Kaha 799 9482 terje.kaha@polva.ee  
Raamatupidaja  Eha Kamenik 799 9468 eha.kamenik@polva.ee  
Raamatupidaja  Malle Kivi 799 9483 malle.kivi@polva.ee  
Raamatupidaja Airi Tintso 799 9497 airi.tintso@polva.ee  
Raamatupidaja Kaie Tõruke 799 9483 kaie.toruke@polva.ee  
Raamatupidaja ametikoht täitmata      
Kassapidaja Eve Villik 799 9480 eve.villik@polva.ee  
Arenduse peaspetsialist ametikoht täitmata      
Arendusspetsialist Aivar Roop 797 9371; 524 1039 aivar.roop@polva.ee  
Eelarvespetsialist Hilje Kangron 797 9305 hilje.kangron@polva.ee