2011

ENNO TOSS


Enno Toss on kauaaegne Põlva Haigla kirurg, augustis täitus tal 30. aastat kirurgiteenistust Põlva Haiglas.

Enno on töökas ja suurte kogemustega arst. Teda tuntakse väga lugupeetud inimesena, kelle mitmekülgsed oskused ulatuvad traumatoloogiast kirurgiani. Ta on teiste erialade spetsialistidele heaks konsultandiks. Paljude uute ravivõimaluste rakendamisel on ta olnud esimene (laproskoopilised ja astroskoopilised lõikused). Patsiendid hindavad temas täpsust, hoolsust ja huumorimeelt, mis aitab üle saada paljudest hirmudest.

Enno Toss on ühiskondlikult aktiivne. Ta on olnud mitmel korral Põlva Linna Volikogu liige, alates 2007. aastast Põlva Haigla Nõukogu liige, Põlva Arstide Liidu liige ja Eesti Kirurgide Seltsi Liige.

Spordiarmastajana hindab Enno turvavarustuse kasutamist. Oluliseks on tema jaoks traumade ja õnnetuste ennetamine nii liikluses, töö- kui ka mängukeskkonnas. Neil teemadel on ta kirjutanud mitmeid harivaid artikleid ja paljud patsiendid on saanud temalt esmast asjatundlikku abi traumade puhul ning nõuandeid edasiseks turvalisemaks käitumiseks.

Enno Toss ja tema naine Tiiu on üles kasvatanud 3 last, lisaks on tal nüüd juba 4 lapselast ja 1 lapselapselaps.

Viimati muudetud: 27.01.2016 10:45, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee