Sotsiaalosakond

25.04.18

Põlva Vallavalitsuse sotsiaalosakonna haldusalas on Põlva valla elanikele sotsiaalhoolekande korraldamine. Sotsiaalosakond juhindub oma tegevuses kehtivast seadusandlusest, vallavolikogu määrustest ja otsustest, vallavalitsuse määrustest ja korraldustest ning vallavanema käskkirjadest.

Sotsiaalosakonna juhataja:                       

       Helen Metsma                     799 9473; 5884 4140          helen.metsma@polva.ee

Sotsiaaltöö peaspetsialist  (teenused, projektid, invatransport):               

       Gerti Karilaid-Vidder          799 9474; 5301 3830         gerti.karilaid-vidder@polva.ee
                                                        5866 8496 (sots. transpordi tellimine)                                     

Lastekaitsespetsialistid:                             

        Anneli Masen-Tamm        799 9477; 504 5530           anneli.masen-tamm@polva.ee           

        Karin Suur                           797 9307; 5871 7630         karin.suur@polva.ee 

        Klarica Topper                   799 9462, 5302 1668         klarica.topper@polva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (eakate hoolekanne, täisealise isiku eestkoste):     

        Külli Padar-Siim                 799 9476; 5400 5954         kulli.padar-siim@polva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (sotsiaaltoetused):                        

        Kaia Võrno                          799 9496; 517 3009           kaia.vorno@polva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Vastse-Kuuste teenuskeskuses):   
        Terje Lihtsa                         797 6386; 5196 6411        terje.lihtsa@polva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Tilsi teenuskeskuses)
        Katrin Hansing                    527 0096                            katrin.hansing@polva.ee

 

Alates 2. jaanuarist 2018 toimub sotsiaalosakonnas kodanike vastuvõtt järgmiselt:

Põlva Vallavalitsuses aadressil Kesk 15, Põlva linn

E, K  9–12 ja 13-16;  N 13-16; R 9–12

osakonna juhataja  N 13–16

 

Vastuvõtuajad teenuskeskustes:

Ahjal (endises vallavalitsuse majas) T 13-16; R 9-12

Tilsis (endises vallavalitsuse majas) T 13-16; R 9-12

Moostes (endises vallavalitsuse majas) E 9-12; K 13-16

Vastse-Kuustes (endises vallavalitsuse majas) E 9-12; N 13-16

 

Vastuvõtuajad külades (alates 02.01.2018)

Peri Raamatukogus – iga kuu 3. esmaspäeval kella 10–11

Himmaste Raamatukogus – iga kuu 3. teisipäeval kell 10–11

Aarna Külakeskuses – iga kuu 2. neljapäeval 9.009.50

Kiuma Raamatukogus – iga kuu 2. neljapäeval 10.0010.30

Taevaskoja Raamatukogus – iga kuu 3. teisipäeval 11.30–12.00