« Tagasi

Andre Laine alustas hooaega kahe tantsukooliga

Põlva Mesikäpa halli kogunes möödunud nädalavahetusel pea 500 Eesti tantsijat võistlemaks Estonian Dance Organizationi (EDO) korraldaval esimesel reitingturniiril "Danze Blaze" tantsuvõistlusel. Edukalt lõid kaasa ka Põlva Meie Stuudio ja Võru Tantsukeskuse tantsijad, kes võistlesid nii tänavatantsu-show kategoorias kui ka hip-hop kategoorias. 

Meie Stuudio osales kokku kaheksa tantsuga. Esikoha võitsid neist „Let`s Play Pool" täiskasvanute tänavatantsu-show kategoorias, „Today At The Cinema" juuniorite tänavatantsu-show kategoorias, „Low" juunioride hip-hop kategoorias. Teise koha saavutas tants „Baseball" juuniorite tänavatantsu-show kategoorias, "No Limit" täiskasvanute hip-hop kategoorias. Kolmanda koha saavutas tants "Egg Thieves" laste tänavatantsu-show kategoorias, "Drop It Down" juuniorite hip-hop kategoorias. Neljanda koha saavutas tants "Shrek And The Annoying Donkey" juuniorite tänavatantsu-show kategoorias. Kõikide tänavatantsu show-kavade autor on Andre Laine ja hip-hop tantsu kavade autor Merit Täht.

Andre Laine moodustas sellel aastal ka Võrumaale oma tantsukooli – Võru Tantsukeskus. Lapsed, kes on 2,5 kuud tantsinud, osalesid võistlustel kolme tänavatantsu-show numbriga. Teise koha said laste kategoorias poisid kavaga "Guys With Trumpets", kolmanda koha saavutas juuniorite grupp tantsuga "Witches swing" ning 4. kohale jäi laste kategoorias tants "Trackhunters". Kõikide tantsude autor Andre Laine.

Tantsusarja järgmine etapp toimub 26. jaanuaril Pärnus. Kolmas reitinguturniir toimub 17. märts Pärnus ja neljas otsustav võistlus mais Tallinnas. Siis selguvad reitingu tulemuste põhjal ka parimad, kes pääsevad Euroopa meistrivõistlustele.

Väikesed tantsijad

Pildi autor Ege Kostõgov.