« Tagasi

Coop Põlva võitles, kuid võitis Põlva Serviti

Meistrivõistluste raames kohtusid omavahel esindusmeeskond Põlva Serviti ja nende duubelvõistkond Coop Põlva, kes osutas esimesel poolajal kõva vastupanu, kuid siiski teenis vajalikud võidupunktid Põlva Serviti tulemusega 35:22 (14:13).

"Coop Põlva väravavaht Christofer Viilop tegi väga korraliku esimese poolaja, mis ka Coopi edukalt mängus hoidis. Teisel poolajal hakkas Coopi meeskonnal väsimus tundma andma ning ka 5-1 formatsiooniga ei saanud järelkasvumeeskond hästi hakkama," andis seekord Coop Põlvat juhendanud Kalmer Musting hinnangu mängule.

Teisipäeva õhtul kogunesid saali tulihingelised Põlva käsipalli fännid, kes toetasid võrdselt nii Servitit kui Coopi. Fänne innustas ka esimesel poolajal punkt punktis mäng, kord Serviti peal, siis jälle Coop juhtimas ja nii kuni poolaja lõpuni. Kuigi järelkasv esindusvõistkonnale ohtlikuks ei muutunud, andsid nad siiski märku, et küll saabub ka nende aeg.

Põlva Serviti eest viskasid väravaid: Hendrik Varul, Alfred Timmo 8, Stanislav Kholodiuk 5, Sander Sarapuu 4, Ivan Telepnev, Raiko Rudissaar, Hendri Sillaste 2, Martin Grištsuk, Ülljo Pihus, Siivo Sokk, Henri Hiiend 1.

Coop Põlvas said väravad kirja: Mathias Rebane 6, Markel Veiko, Priit Jõks 4, Otto Karl Kont 3, Tõnis Kase, Andreas Rikken, Tõnu Jõks, Kaarel Raidmets, Jaanus-Peeter Rüütli 1.

Serviti on rünnakul Coopi vastu.

Foto: Coop Põlva väravavaht Christofer Viilopi (nr 12) suurest panusest väravas seekord veel ei piisanud, et võita Põlva Servitit (Helin Potter)