« Tagasi

B-klassi noormehed saavutasid Eesti meistrivõistlustel väärika II koha

Eesti meistrivõistlused käsipallis noormeeste B-klassis ( sünniaasta 2002 ja nooremad) 6.-7.aprill Viljandis

Põlva Spordikooli  noormehed B  vanuseklassis (2002 ja nooremad) osalesid Viljandis Eesti meistrivõistluste viimasel, kolmandal etapil, kus kolme etapi kokkuvõttes saavutati meistrivõistlustel väärikas II koht.

"Enne kolmandat etappi oli seis selline, et võimalik oli teoreetiliselt tulla nii esimeseks kui ka halva mängu korral langeda nt neljandaks (Põlva oli peale teist etappi kolmandal kohal). Tulime teiseks. Põlva noormehed kaotasid kogu turniiri jooksul ainult 2 mängu, mõlemad meistriks tulnud Viljandile, kelle võistkonna poisid juba ka meistriliigas ja Balti liigas Viljandi eest palliplatsile on pääsenud, " võttis Rein Suvi turniiri kokku.

Põlva SK võitis kolmandal etapil HC Viimsi tulemusega 32:23, SK Tapa 24:18, Valga Käval 44:17, HC Kehra 30:25.

Meeskonna resultatiivseim mängija oli Lauri Land, kes viskas kolmel etapil mängitud 14. mängus kokku 70 väravat, talle järgnes Kermo Saksing 69 väravaga ja Mihkel Maspanov 62 väravaga. Lauri Land oli ka meeskonna edukaim 7-meetri karistusvisete realiseerija, visates kuuest karistusviskest viis vastase väravasse. Põlva võistkonna parimaks mängijaks kogu turniiri põhjal tunnistati Lauri Land.

Meistrivõistlustel II koht saavutati koosseisus: Markus Lina, Sten-Silver Tigas, Gabriel Villako, Tanel-Kaimar Ritsmann, Priit Luuk-Luuken, Lauri Land, Taavi Vool, Ken-Martti Holberg, Robin-Sulev Mahlakas, Mihkel Maspanov, Kermo Saksing, Patric Kurvits. Võistkonna treener on Rein Suvi.

Foto: Põlva Käsipalliklubi

 

Põlva Spordikool