Meediaringi fotokoolitus

Algajate foto- ja videokoolitus Põlva Avatud Noortekeskuses

Alates 13.02.2016  (esmaspäeviti) kell 18.00 Põlva Avatud Noortekeskuses
Hind: TASUTA!

Gruppi mahub maksimaalselt 20 inimest, seega kiirusta! Registreerimiseks on vajalik täita ankeet, saad seda teha
SIIN.


Osalema ootame 14-26aastaseid noori, kel puuduvad teadmised ja oskused paremate piltide tegemiseks, aga kes seda tõesti väga-väga õppida tahavad!

Koolitus on üldiselt üles ehitatud peegelkaamera kasutama õppimisele, aga koolitusele on võimalik tulla ka siis, kui sul on kompaktkaamera või kaamerat üldsegi pole. Mõned kaamerad on olemas ka kohapeal kasutamiseks.

Koolitusel on nii praktiline kui teoreetiline osa. Vaatame põgusalt fotograafia ajalugu, õpime tundma kaamera ehitust, saame selgeks ava, ISO ja säri kasutamise, räägime kaamera hooldamisest ja hoidmisest, õpime kompositsiooni, manuaalse filmimise põhitõdedesid jms.

Kevadeks valmib koolitusel tehtud töödest näitus ja igaüks saab hiljem piltidest oma portfoolio kokku panna

 

Mida võiksin enne koolitusele tulekut teada?

Kel on kaamera olemas, peaks selle (koos laetud akuga) kindlasti ka kaasa võtma (v.a. esimesel korral). Hea oleks, kui leiad üles ka oma kaamera kasutusjuhendi - iga mudel on pisut erinev.

Igal kohtumisel saad konspekti ning kui soovid, võid ka ise märkmeid teha.

Koolituse jooksul antakse ka mõned kodutööd. Nende tegemine on küll vabatahtlik, kuid teadmiste ja oskuste kinnistamiseks vajalik.

Koolitajaks on Kristina Masen, kes on Meediasüsti juhendaja, KROHV stuudio fotograaf ning ka varem foto- ja videoteemalisi koolitusi läbi viinud.

Lisainfo: masen.kristina@gmail.com, 57803761

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte

tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

 

Viimati muudetud: 06.02.2017 11:05, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee