28.02.18

Koolid

 
Põlva Kool  Kesk 25, Põlva linn, 
 63308 Põlva vald

 Tel 799 9200  polvakool@polva.ee

Põlva Roosi Kool  Lina 13, Põlva linn, 
 63308 Põlva vald
 Tel 799 3315 •  roosikool@polva.ee
Friedebert Tuglase nim Ahja Kool  Tartu mnt 23, Ahja alevik,
 63710   Põlva vald 
 Tel 799 3961 • info@ahjakool.ee
Tilsi Põhikool  Põhikooli, Tilsi küla,
 63012 Põlva vald
 Tel 792 9341 •   kooltilsi@gmail.com 
Vastse-Kuuste Kool  Kesktänav 20, Vastse-Kuuste alevik,
 63601 Põlva vald
 Tel: 792 0374 •   kool@vkuuste.ee
Mooste Mõisakool  Pargi tee, Mooste alevik,
 64616 Põlva vald
 Tel 792 5467 •   kool@mooste.edu.ee
Kauksi Põhikool  Koolimaja, Kauksi küla,
 64617 Põlva vald
 Tel 799 3262 •   kool@kauksi.edu.ee
Põlva Spordikool  Uus 3, Põlva linn,
 63308 Põlva vald
 Tel 799 4575 •   spordikool@polva.ee
Põlva Muusikakool  Võru 1, Põlva linn,
 63308 Põlva vald
 Tel 799 4265 •   muusikakool@polva.ee
Põlva Kunstikool  Kesk 15, Põlva linn,
 63308 Põlva vald
 Tel 799 4337 •   kunstikool@polva.ee

Lasteaiad

   
Põlva Lasteaed Mesimumm  Lina 13, Põlva linn,
 63308 Põlva vald
Tel 799 6224 • mesimumm@polva.ee
Põlva Lasteaed Lepatriinu  Piiri 7, Põlva linn,
 63308 Põlva vald
 Tel 799 5939 • lepatriinu@polva.ee
Põlva Lasteaed Pihlapuu

 Koolimaja tee 1, Mammaste küla,
 63211 Põlva vald

 Tel 797 6270• pihlapuu@polva.ee
Vastse-Kuuste Lasteaed Kaari  Kesktänav 20, Vastse-Kuuste alevik,
 63601 Põlva vald
 Tel 797 6062 • kaari@vkuuste.ee
Mooste Lasteaed Tammetõru  Lasteaia tee 13, Mooste alevik,
 64616 Põlva vald
 Tel 792 5466 • lasteaed@mooste.ee
Kauksi Lapsehoid  Kauksi küla, 64617 Põlva vald  Tel 5819 0927 • kauksilapsed@gmail.com
Ahja Lasteaed Illikuku   Illimari 3, Ahja alevik, 63710 Põlva vald  Tel 797 0039 • katrin.jogeva@ahjakool.ee
Tilsi Lasteaed Muumiorg  Tilsi küla, 63012 Põlva vald  Tel 799 9358 • tilsilasteaed@hot.ee
     
     
     
     
     
     

 

Toimetaja: ANNELY EESMAA