Külavanemad

19.03.19

Ühinemiseelses Põlva vallas loodi 2011. aastal Põlva valla külavanemate selts.
2018. juhtis seltsi Anti Rüütli.
2019. aastal juhib seltsi (rotatsiooni korras) Ariana Eerits, tel 517 4694; arianaeerits@gmail.com.

Põlva valla aleviku- ja külavanema statuut

 

Küla/külad Külavanem Valitud perioodiks Telefon  E-post
Aarna Erki Rüütli 01.01.2019–31.12.2023 5380 0579 erkiruut@hot.ee
MTÜ Aarna Külaselts
Adiste Liisi Peets 01.01.2019–31.12.2023 5361 4919 liisi.peets@gmail.com
MTÜ Adiste
Andre Roomet Rattus 01.01.2019–31.12.2023 529 9547 roomet.rattus@gmail.com
MTÜ Andre
Eoste ja Valgesoo Andu Hanson 01.01.2019–31.12.2023 508 6789 andu.hanson@gmail.com
MTÜ Eoste-Valgesoo
Hatiku, Mammaste külaosa Ivar Kurg 04.06.2017–03.06.2020 511 0080 ivar.kurg@elektroskandia.ee
Himmaste Andres Vijar 26.03.2018–26.03.2021 503 6856 a.vijar@gmail.com
MTÜ Himmaste
Holvandi, Kiisa ja Vanaküla Leander Konks 17.03.2019–16.03.2022 505 0776 leander@lutsutalu.ee
MTÜ Vanaküla-Holvandi Külaselts
Jaanimõisa  Rainer Siitoja 01.01.2019–31.12.2023 523 0242 ulvirainer55@hot.ee
Kanassaare Uku Kirotosk 01.01.2019–31.12.2023 521 4908 uku.kirotosk@gmail.com
Karilatsi Maie Asur 01.01.2019–31.12.2023 526 0490 asurmaie@gmail.com
MTÜ Karilatsi Küla Selts
Kauksi Riho Tähema 01.01.2019–31.12.2023 505 6641 riho.tahema@gmail.com
Kiidjärve Lennart Liba 14.10.2018–14.10.2021 516 5863 esimees@polva.ee
MTÜ Kiidjärve Küla Selts
Kiuma Anti Rüütli 10.04.2016–10.04.2019 508 3728 antiryytli@hot.ee
MTÜ Püsivus
Kähri, Tännassilma ja
Puskaru
Tiia Johanson 06.04.2018–06.04.2021 5349 5116 johansontiia34@gmail.com
MTÜ Kähri Seltsimaja
Laho  Raimund Otsmaa 01.01.2019–31.12.2023 522 6496 raimund.otsmaa@mail.ee
Logina ja Lootvina Tõnu Lumi 01.01.2019–31.12.2023 5341 0974 lootvina@gmail.com
MTÜ Kodukant Lootvina
Lutsu Janno Rüütle 01.01.2019–31.12.2023 5647 4128 janno.ryytle@gmail.com
MTÜ Lutslased
Mammaste Tarmo Kirotar 01.01.2019–31.12.2023 508 9787 tarmo.kirotar@gmail.com
MTÜ Mammaste Külaselts
Nooritsmetsa Kaido Arulepp 01.01.2019–31.12.2023 5342 0670 kaidojaht@hot.ee
MTÜ Nooritsmetsa
Orajõe Ariana Eerits 13.09.2017–13.09.2020 517 4694 arianaeerits@gmail.com
MTÜ Orajõe Selts
Partsi ja Uibujärve Ülo Plakso 13.01.2016–13.01.2019 518 2216 ylopl70@gmail.com
Peri Enn Rüga 01.01.2019–31.12.2023 506 5627 enn@omnirem.ee
Rasina Aare Veetsmann 01.01.2019–31.12.2023 516 9344 metsanurga1@gmail.com
Savimäe Taimo Petersell 01.01.2019–31.12.2023 518 9950 taimo.petersell@mail.ee
Suurmetsa Kalju Paalman 16.12.2018–15.12.2023 515 7025 kaljupaalman@gmail.com
Säkna  Karin Hinrikus 28.10.2018–28.10.2023 512 6209 karin.hinrikus@gmail.com
Taevaskoja Ahti Bleive 24.04.2016–24.04.2021 501 1614 ahti.bleive@gmail.com
MTÜ Taevaskoja

 

 

Toimetaja: LIIA SULG