Külavanemad

12.07.18

Ühinemiseelses Põlva vallas loodi 2011. aastal Põlva valla külavanemate selts.
2018. aastal juhib seltsi (rotatsiooni korras) Anti Rüütli, tel 508 3728; antiryytli@hot.ee

Põlva valla külavanema statuut

 

Küla/külad Külavanem Valitud perioodiks Telefon  E-post
Aarna Erki Rüütli Tähtajatu 5380 0579 erkiruut@hot.ee
MTÜ Aarna Külaselts
Adiste Liisi Peets Tähtajatu 5361 4919 liisi.peets@gmail.com
MTÜ Adiste
Andre Roomet Rattus Tähtajatu 529 9547 roomet.rattus@gmail.com
MTÜ Andre
Eoste ja Valgesoo Andu Hanson Tähtajatu  508 6789 andu.hanson@gmail.com
MTÜ Eoste-Valgesoo
Hatiku, Mammaste külaosa Ivar Kurg 29.09.2013-29.09.2016 511 0080 ivar.kurg@elektroskandia.ee
Himmaste Andres Vijar 12.03.2013-12.03.2018 503 6856 a.vijar@gmail.com
MTÜ Himmaste
Holvandi ja Vanaküla Leander Konks 13.03.2015-13.03.2019 505 0776 leander@lutsutalu.ee
MTÜ Vanaküla-Holvandi Külaselts
Jaanimõisa  Rainer Siitoja Tähtajatu 523 0242  
Kanassaare Uku Kirotosk Tähtajatu 521 4908  
Karilatsi küla Maie Asur Tähtajatu 526 0490 asurmaie@gmail.com
MTÜ Karilatsi Küla Selts
Kauksi küla Riho Tähema Tähtajatu 505 6641  
Kiuma Anti Rüütli 10.04.2016-10.04.2019 508 3728 antiryytli@hot.ee
MTÜ Püsivus
Kähri, Tännassilma ja
Puskaru
Tiia Johanson 06.04.2018-06.04.2021 5349 5116 johansontiia34@gmail.com
MTÜ Kähri Seltsimaja
Laho  Raimund Otsmaa Tähtajatu 522 6496  
Logina ja Lootvina Tõnu Lumi Tähtajatu 5341 0974 lootvina@gmail.com
MTÜ Kodukant Lootvina
Lutsu Janno Rüütle Tähtajatu 5647 4128 ryytle@hot.ee
MTÜ Lutslased
Mammaste Tarmo Kirotar Tähtajatu 508 9787 tarmo.kirotar@gmail.com
MTÜ Mammaste Külaselts
Nooritsmetsa Kaido Arulepp Tähtajatu 5342 0670 kaidojaht@hot.ee
MTÜ Nooritsmetsa
Orajõe Ariana Eerits 13.09.2017-13.09.2020 517 4694 arianaeerits@gmail.com
MTÜ Orajõe Selts
Partsi ja Uibujärve Ülo Plakso 13.01.2016-13.01.2019 518 2216 ylopl70@gmail.com
Peri Enn Rüga 15.05.2013- 506 5627 enn@omnirem.ee
Rasina Aare Veetsmann Tähtajatu 516 9344 metsanurga1@gmail.com
Rosma Heiti Hallap 13.04.2017-13.04.2020 507 2541

heiti.hallap@gmail.com
MTÜ Rosma Küla selts

Savimäe Taimo Petersell Tähtajatu 518 9950  
Suurmetsa Merike Pihlap Tähtajatu 504 2860  
Säkna  Erik Hinrikus Tähtajatu 501 5817  
Taevaskoja Ahti Bleive 24.04.2016-24.04.2021 501 1614 ahti.bleive@gmail.com
 MTÜ Taevaskoja