Külavanemad

10.05.19

Ühinemiseelses Põlva vallas loodi 2011. aastal Põlva valla külavanemate selts.
2018. juhtis seltsi Anti Rüütli.
2019. aastal juhib seltsi (rotatsiooni korras) Ariana Eerits, tel 517 4694; arianaeerits@gmail.com.

Põlva valla aleviku- ja külavanema statuut

 

Küla/külad Külavanem Valitud perioodiks Telefon  E-post
Aarna Erki Rüütli 01.01.2019–31.12.2023 5380 0579 erkiruut(ät)hot.ee
MTÜ Aarna Külaselts
Adiste Liisi Peets 01.01.2019–31.12.2023 5361 4919 liisi.peets(ät)gmail.com
MTÜ Adiste
Andre Roomet Rattus 01.01.2019–31.12.2023 529 9547 roomet.rattus(ät)gmail.com
MTÜ Andre
Eoste ja Valgesoo Andu Hanson 01.01.2019–31.12.2023 508 6789 andu.hanson(ät)gmail.com
MTÜ Eoste-Valgesoo
Hatiku, Mammaste külaosa Ivar Kurg 04.06.2017–03.06.2020 511 0080 ivar.kurg(ät)elektroskandia.ee
Himmaste Andres Vijar 26.03.2018–26.03.2021 503 6856 a.vijar(ät)gmail.com
MTÜ Himmaste
Holvandi, Kiisa ja Vanaküla Leander Konks 17.03.2019–16.03.2022 505 0776 leander(ät)lutsutalu.ee
MTÜ Vanaküla-Holvandi Külaselts
Jaanimõisa  Rainer Siitoja 01.01.2019–31.12.2023 523 0242 ulvirainer55(ät)hot.ee
Kanassaare Uku Kirotosk 01.01.2019–31.12.2023 521 4908 uku.kirotosk(ät)gmail.com
Karilatsi Maie Asur 01.01.2019–31.12.2023 526 0490 asurmaie(ät)gmail.com
MTÜ Karilatsi Küla Selts
Kauksi Riho Tähema 01.01.2019–31.12.2023 505 6641 riho.tahema(ät)gmail.com
Kiidjärve Lennart Liba 14.10.2018–14.10.2021 516 5863 esimees(ät)polva.ee
MTÜ Kiidjärve Küla Selts
Kiuma Anti Rüütli 28.04.2019–27.04.2022 508 3728 antiryytli(ät)hot.ee
MTÜ Püsivus
Kähri, Tännassilma ja
Puskaru
Tiia Johanson 06.04.2018–06.04.2021 5349 5116 johansontiia34(ät)gmail.com
MTÜ Kähri Seltsimaja
Laho  Raimund Otsmaa 01.01.2019–31.12.2023 522 6496 raimund.otsmaa(ät)mail.ee
Logina ja Lootvina Tõnu Lumi 01.01.2019–31.12.2023 5341 0974 lootvina(ät)gmail.com
MTÜ Kodukant Lootvina
Lutsu Janno Rüütle 01.01.2019–31.12.2023 5647 4128 janno.ryytle(ät)gmail.com
MTÜ Lutslased
Mammaste Tarmo Kirotar 01.01.2019–31.12.2023 508 9787 tarmo.kirotar(ät)gmail.com
MTÜ Mammaste Külaselts
Nooritsmetsa Kaido Arulepp 01.01.2019–31.12.2023 5342 0670 kaidojaht(ät)hot.ee
MTÜ Nooritsmetsa
Orajõe Ariana Eerits 13.09.2017–13.09.2020 517 4694 arianaeerits(ät)gmail.com
MTÜ Orajõe Selts
Partsi ja Uibujärve Ülo Plakso 22.03.2019–21.03.2024 518 2216 ylopl70(ät)gmail.com
Peri Enn Rüga 01.01.2019–31.12.2023 506 5627 enn(ät)omnirem.ee
Rasina Aare Veetsmann 01.01.2019–31.12.2023 516 9344 metsanurga1(ät)gmail.com
Rosma Tõnu Lõbu 08.05.2019–07.05.2024 513 6474 tonu(ät)rosma.ee
Savimäe Taimo Petersell 01.01.2019–31.12.2023 518 9950 taimo.petersell(ät)mail.ee
Suurmetsa Kalju Paalman 16.12.2018–15.12.2023 515 7025 kaljupaalman(ät)gmail.com
Säkna  Karin Hinrikus 28.10.2018–28.10.2023 512 6209 karin.hinrikus(ät)gmail.com
Taevaskoja Ahti Bleive 24.04.2016–24.04.2021 501 1614 ahti.bleive(ät)gmail.com
MTÜ Taevaskoja

 

 

Toimetaja: LIIA SULG